Menu

amiplay Smycz regulowana 6 in 1 Adventure XL Abstrakcja

Cechy produktu

  • Producent amiplay 
  • Rodzaj smycz 

Opis

amiplay Adventure Smycz dostosowywana 6 in 1 Adventure XL 100-200 x 2,5 cm abstrakcja dla psa

Przeznaczenie Smyczy dostosowywanej 6 in 1 Adventure XL dla psa
Smycz spacerowa dla psów ras sporych, ważących 26-40 kg. Przepinana na rozmaite długości, stworzona z najwyższej jakości tworzyw, trwała, wspaniała na miejskie spacery i długie wędrówki.

Charakterystyka Smyczy dostosowywanej 6 in 1 Adventure XL dla psa
Specyfikacja Smyczy regulowanej 6 in 1 Adventure XL dla psa:
typ: smycz przepinana
Producent: amiplay
Model: 6 in 1 Adventure
rozmiar: XL
Długość nieduża: 100 cm
Długość maksymalna: 200 cm
Szerokość taśmy: 2,5 cm
Przeznaczenie: obfity pies
Materiał: tkanina na taśmie polipropylenowej
Kolor: abstrakcja

Smycz z linii Adventure 6 in 1 to perfekcyjny wybór na codzienne spacery. Nieprzeciętnie sprawdza się równocześnie u psów dorosłych jak i u szczeniąt podczas nauki chodzenia na smyczy. Ma regulację długości, dzięki której możemy przypasować ją do każdej sytuacji. Kiedy pies ma być blisko np. Przy przejściu poprzez ulicę bądź mijaniu przechodniów można spiąć smycz na długość minimalną, czyli 115 cm. Jeśli jest możliwość dania pokaźniejszej swobody możemy spiąć smycz na długość 140 cm, natomiast po całkowitym rozpięciu można otrzymać smycz o długości 2 m, co pozwala psu na swobodę i eksploatację terenu bez szarpania opiekuna. Jest to genialne rozwiązanie dla szczeniąt, które są bardzo ciekawe świata.

Smycz wyprodukowana jest z szczególnie wytrzymałej taśmy, miłej w dotyku, odpornej na warunki atmosferyczne więc genialnie stanie na wysokości zadania w trakcie długich wędrówek. Poprzez nieśmiertelny wzór bez dwóch zdań urozmaici każdą stylizację i sprawi, że pies będzie wyróżniał się z tłumu. Smycz posiada dwa karabińczyki, jeden do luźnego przypięcia do szelek bądź obroży, natomiast drugi do regulacji długości.
Dodatkowym atutem jest możliwość wyprowadzania dwóch psów na jednej smyczy bądź przepięcie jej poprzez ramię tym samym uwalniając ręce. Przy uchwycie znajduje się oczko służące do wygodnego przypięcia pojemnika na woreczki. Smycz jest przeszywana po obu stronach, a także umocniona przy karabińczyku i uchwycie co sprawia, że jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia.

mocne strony Smyczy regulowanej Adventure 6 in 1 XL dla psa:
regulowana długość;
potężne karabińczyki;
możliwość wyprowadzenia dwóch psów naraz;
idealna dla szczeniąt i psów dorosłych;
korzystnie leży w dłoni;
oczko do przypięcia pojemnika na woreczki;
wytrzymała;
rozciągliwa;
nieśmiertelny wygląd;
łatwa w czyszczeniu;
wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów;
wyprodukowana w Polsce

artykuł objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.