Menu

amiplay Smycz regulowana 6 in 1 Twist M Czerwony

Cechy produktu

  • Producent amiplay 
  • Rodzaj smycz 

Opis

amiplay Twist Smycz dostosowywana 6in1 M 100 – 200 x 1,5 cm czerwona dla psa

Przeznaczenie Smyczy regulowanej 6in1 Twist M dla psa
Smycz spacerowa dla psów ras średnich. Przepinana na różnorodne długości, tworzona z najwyższej jakości tworzyw, trwała, wspaniała na miejskie spacery i długie wędrówki.

Charakterystyka Smyczy dostosowywanej 6in1 Twist M dla psa

Specyfikacja artykułu:
wariant: smycz regulowana
Producent: amiplay
seria: Twist
Model: przepinana 6in1
rozmiar: M
Długość śladowa: 100 cm
Długość maksymalna: 200 cm
Szerokość taśmy: 1,5 cm
Przeznaczenie: przeciętny pies
Materiał: taśma polipropylenowa
Kolor: czerwony z czarnym

Smycz z serii Twist 6 in 1 to genialny dobór na codzienne spacery. Nieprzeciętnie sprawdza się równocześnie u psów dorosłych jak i u szczeniąt w trakcie nauki chodzenia na smyczy. Posiada regulację długości, dzięki której możemy dopasować ją do każdej sytuacji. Kiedy pies ma być blisko np. Przy przejściu przez ulicę bądź mijaniu przechodniów można spiąć smycz na długość minimalną, czyli 115 cm. Jeśli można pozwolić na większą swobodę możemy spiąć smycz na długość 140 cm, natomiast po całkowitym rozpięciu można otrzymać smycz o długości 2 m, co pozwala psu na swobodę i eksploatację terenu bez szarpania opiekuna. Jest to znakomite rozwiązanie dla szczeniąt, które są bardzo interesujące świata.

Smycz stworzona jest z niezwykle wytrzymałej, dwukolorowej taśmy, odpornej na warunki atmosferyczne, więc nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania podczas przechadzek po mieście albo wypadów do parku.
Jest nietrudna w czyszczeniu, wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką albo wyprać, gdy zajdzie taka potrzeba i znów jest gotowa do wykorzystania. Smycz ma dwa karabińczyki, jeden do swobodnego przypięcia do szelek bądź obroży, natomiast drugi do regulacji długości.
Dodatkowym atutem jest możliwość wyprowadzania dwóch psów na jednej smyczy bądź przepięcie jej przez ramię tym samym uwalniając ręce. Smycz jest usztywniona przy karabińczyku i uchwycie co sprawia, iż jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia.

linia amiplay Twist asygnowana jest dla fanów psów chcących wyodrębnić się z tłumu. To nadzwyczajne rozwiązanie dla osób szanujących zasobność. Wyrazisty wygląd z bogatą kolorystyką pozwala kreować pełne świeżości komplety, które przykują niejedno spojrzenie. Na dodatek, dzięki jakości towaru, można się nim radować poprzez długi czas.

mocne strony Smyczy dostosowywanej Twist 6 in 1 M dla psa:
dostosowywana długość;
możliwość wykorzystania smyczy na 6 sposobów;
potężne karabińczyki;
możliwość wyprowadzenia dwóch psów naraz;
idealna dla szczeniąt i psów dorosłych;
należycie leży w rąk;
wytrzymała;
łatwa w czyszczeniu;
możliwość prania;
żywe barwy widoczne z daleka;
wytwarzana z najwyższej jakości materiałów;
wytworzona w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.