Menu

amiplay Smycz Shine S Fioletowy

Cechy produktu

  • Producent amiplay 
  • Rodzaj smycz 

Opis

amiplay Shine Smycz S 150 x 1 cm fioletowa dla psa

Przeznaczenie Smyczy Shine S dla psa
Smycz spacerowa dla psów ras śladowych. Wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, trwała, perfekcyjna na miejskie spacery i długie wędrówki. Rozszerzona widoczność po zmroku dzięki taśmie odblaskowej.

Charakterystyka Smyczy Shine S dla psa

Specyfikacja produktu:
typ: smycz tradycyjna
Producent: amiplay
seria: Shine
wymiar: S
Długość: 150 cm
Szerokość taśmy: 1 cm
Przeznaczenie: niewielki pies
Materiał: taśma polipropylenowa z odblaskową taśmą
Kolor: fioletowy

Smycz z linii Shine to perfekcyjny wybór na codzienne spacery. Jej długość oraz waga są wspaniale dobrane do psów ras niewielkich. Śladowy karabińczyk i taśma o szerokości 1 cm w żaden sposób nie obciąża psa co wpływa na komfort spacerów.
Smycz wykonana jest z niezwykle wytrzymałej taśmy, niepodatnej na warunki atmosferyczne, więc nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w trakcie wszelkiej aktywności z psem. Dzięki zastosowaniu szerokiej taśmy odblaskowej pokaźnie powiększa się bezpieczeństwo i widoczność podczas spaceru po zmroku. Jest nietrudna w czyszczeniu, starczy przetrzeć ją wilgotną szmatką albo wyprać, gdy zajdzie taka potrzeba i znów jest gotowy do użycia.
Smycz jest doskonałej długości na miejskie spacery dla zapewniania psu bezpieczeństwa, a nam wygody. Konkretny karabińczyk pozwala na luźne przypięcie, a także odpięcie smyczy, a dzięki wytrzymałości zapewnia bezpieczeństwo w trakcie mocniejszego szarpnięcia w czasie spaceru.
Przy uchwycie znajduje się oczko służące do komfortowego przypięcia pojemnika na woreczki.
w dodatku smycz jest usztywniona przy karabińczyku i uchwycie co sprawia, iż jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia.

kolekcja Shine przeznaczona jest dla wszystkich, którym bliskie jest bezpieczeństwo podczas powszednich spacerów z psem. Firma amiplay wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom tworząc produkty wysokiej jakości, które będą służyły poprzez szczególnie długi czas. Aby zadbać o bezpieczeństwo zastosowała ona wysokiej jakości, szeroką taśmę odblaskową gwarantującą widoczność z pokaźnej odległości. Bogata kolorystyka pozwala kreować komplety pasujące do każdego pupila, któremu niestraszne będą wieczorne spacery.

zalety Smyczy Shine S dla psa:
taśma odblaskowa rozszerzająca bezpieczeństwo;
trafna długość;
mocny karabińczyk;
komfortowy uchwyt;
wytrzymała;
łatwa w czyszczeniu;
możliwość prania;
oczko do przypięcia pojemnika na woreczki;
wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów;
wytwarzana w Polsce.

towar objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.