Menu

FLEXI Smycz automatyczna SPECIAL GIANT L taśma czarno-żółta 8m - do 50kg

Cechy produktu

  • Producent Flexi 
  • Rodzaj smycz 

Opis

 FLEXI Smycz automatyczna GIANT NEON L 8m taśma Smycz samoczynna FLEXI GIANT NEON Kolor: żółta rozmiar: L rodzaj: taśma Długość smyczy: 8 m Maksymalna waga psa: 50 kg Waga smyczy: 610 g Oryginalna automatyczna smycz FLEXI posiada jedyny w swoim rodzaju, zastrzeżony, innowacyjny technologicznie system sprężynowy i sporo innych bronionych innowacji.

pionierskie rozwiązania techniczne, wygodna obsługa, wysokiej jakości materiały i skrupulatne wykonanie to parametry, które składają się na perfekcję tej smyczy. Smycz FLEXI wyróżnia jakość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i innowacyjny design.

Rączka z neonowymi elementami i odblaskowa taśma smyczy FLEXI GIANT NEON powiększa bezpieczeństwo podczas spacerów o zmroku i w nocy. Smycz oporna na zabrudzenia, dzięki specjalnemu mechanizmowi zwijania nie ciągnie się po ziemi.

Rączka smyczy wyprodukowana jest z antyalergicznego materiału uniemożliwiającego wyślizgnięcie się z dłoni. Smycz przeznaczona dla pokaźnych psów o masie do 50 kg. Komfortowa rączka zrównoważenie osadza się w rąk, co powiększa bezpieczeństwo i komfort podczas spacerów.

informacje technologiczne: Smycz samoczynna Wytrzymała taśma Długość: 8m nieprzeciętna dla psów: do 50kg...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.