Menu

Smycz treningowa Rubber S-M pomarańczowa

Cechy produktu

  • Producent amiplay 
  • Rodzaj smycz 

Opis

amiplay Rubber Smycz treningowa bez rączki S-M 500 x 1,6 cm pomarańczowa dla psa

Przeznaczenie Smyczy treningowej
Smycz optymalna dla psów ras śladowych i średnich. Świetna podczas treningów posłuszeństwa, obrony sportowej albo dla psów myśliwskich. Wytworzona z wysokiej jakości tworzyw, trwała, niepodatna na warunki atmosferyczne.

Charakterystyka Smyczy treningowej

Specyfikacja towaru:
wariant: smycz treningowa
Producent: amiplay
seria: Rubber
wymiar: S-M
Długość: 500 cm
Szerokość taśmy: 1,6 cm
Przeznaczenie: nieznaczny/średni pies
Materiał: taśma polipropylenowa z gumą antypoślizgową
Kolor: pomarańczowy

Smycz treningowa z linii Rubber to doskonały dobór na wszelkie treningi z psem. Jej długość, a także waga są idealnie przypasowane do psów ras nieznacznych średnich. Śladowy karabińczyk i taśma o szerokości 1,6 cm w żaden sposób nie obciąża psa, co wpływa na komfort treningu.
Smycz wytwarzana jest z niezwykle wytrzymałej taśmy, opornej na warunki atmosferyczne, więc wspaniale sprawdzi się w trakcie wszystkich aktywności, niezależnie od pogody. W taśmę wplecione są paski miękkiej, antypoślizgowej gumy, dzięki czemu pewnie leży w rąk. Jest przystępna w czyszczeniu, starczy przetrzeć ją wilgotną szmatką lub wyprać, gdy zajdzie taka potrzeba i znów jest gotowa do wykorzystania.
Smycz nie ma uchwytu poprzez co perfekcyjnie spełni oczekiwania w trakcie wszelkich treningów, poczynając od posłuszeństwa poprzez obronę aż do psów myśliwskich. Jego brak zezwala na prędkie wypuszczenie smyczy bez obaw, iż smycz zacznie odbijać się od podłoża w różnorodnych kierunkach, tym samym wpływając na jakość realizowanego ćwiczenia gdy pies biegnie z dużą prędkością. Wpleciona guma wyraźnie polepsza pewność chwytu, a także kontrolę nad psem. Smycz nie plączę się i można ją wyjątkowo błyskawicznie chwycić oraz wypuścić jeśli zajdzie taka potrzeba. Konkretny karabińczyk zezwala na swobodne przypięcie i odpięcie smyczy, a dzięki wytrzymałości zagwarantuje bezpieczeństwo podczas mocniejszego szarpnięcia w czasie treningu.
na dodatek smycz jest usztywniona przy karabińczyku i uchwycie co powoduje, że jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia.
W serii Rubber znaleźć można także inne akcesoria przydatne w czasie treningów, które sprawią, że stanie się on przyjemnością równocześnie dla psa jak i opiekuna.

mocne strony Smyczy treningowej dla psa:
optymalna długość;
wpleciona guma przeciwpoślizgowa
mocny karabińczyk;
brak uchwytu;
wytrzymała;
łatwa w czyszczeniu;
możliwość prania;
wytworzona z wysokiej jakości tworzyw;
wytwarzana w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.