Menu

TRIXIE Szelki Julius-K9 IDC Mini-Mini/XS: 40-53 cm/22 mm Petrol - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 
  • Rodzaj szelki 

Opis

użyteczne szelki dla psa, wspaniałe dopasowanie do klatki dzięki czemu trafnie rozkładają nacisk. Uniemożliwiają naciskowi na gardło i nie utrudniają oddychania. Szelki zapewniają więcej miejsca pod łapami dzięki dopasowanemu krojowi pasa brzusznego przesuniętego w tył.

Są wyjątkowo wytrzymałe, oddychające, z przychylnym dla skóry podbiciem. Posiadają w pełni dostosowywane pasy przy klatce i brzuchu. Posiadają miejscę do doczepienia lampki i ręczkę z dodatkowym pasem mocującym.

Odblaskowe elementy powiększają bezpieczeństwo. W celu trafnego wyboru uprzęży dla psa potrzebny jest skrupulatny pomiar psa. Obwód klatki piersiowej psa należy mierzyć w odległości grubości czterech palców od przednich łap przy rozmiarach 0, 1, 2, 3 i 4, oraz dwóch palców, w sytuacji rozmiarów Baby1 i Baby2 Przy zakładaniu uprzęży na psa należy zwrócić szczególną uwagę na poprawne wyregulowanie pasa brzusznego /wokół klatki piersiowej/ i pasa piersiowego.

Gdy pas brzuszny jest zbyt ciasno wyregulowany pies odczuwa zdecydowany dyskomfort, a przy zbyt niedługim pasie piersiowym zarówno pas brzuszny jak i klamra mogą przesuwać się pod pachę i boleśnie obetrzeć skórę.

Przy właściwie wyregulowanym pasie brzusznym bez trudu włożymy palce pomiędzy uprząż a grzbiet psa. Kolor: niebieski / turkusRozmiar: Mini-Mini/XS wymiary: 40-53 cm/22 mmObwód tulowia: 40-53 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.