Menu

Porozmawiajmy o seksie. (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788361253037 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Sue Johanson 
  • Wydawnictwo Księży Młyn 
  • Ilość stron 232 
  • Rok wydania 2008 

Opis

Sue Johanson (ur. 1946) to autorka jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie Talk Sex with Sue Johanson, w Polsce znanego z kanału Zone Club pod nazwą Porozmawiajmy o seksie.

Johanson odpowiada w nim na zaskakujące pytania, które nurtują telewidzów, uznając, że jedynym wyznacznikiem normy w łóżku jest wyrażenie zgody przez obojga partnerów. Pieszczotliwie określana poprzez swych fanów "Babcią" omawia rozmaite aspekty seksualności bez fałszywej pruderii, wprost i z humorem.

Radzi, jak uczynić swoje życie seksualne ciekawszym, pomaga rozwiązać problemy zdrowotne związane z płciowością, nie unika także tematów tabu i spraw, o których inni boją się lub nie potrafią mówić. Książka napisana w formie alfabetycznego leksykonu to coś więcej niż tylko poradnik.

To także wspaniała rozrywka,ponadto lekcja, jak z dystansem i lekkim przymrużeniem oka przyglądać się kłopotom w sferze życia, która jest udziałem każdego z nas. To szkoła rozmowy o rzeczach naprawdę niełatwych bez zawstydzenia i owijania w bawełnę.

W książce zamieszczony został także, przeprowadzony specjalnie dla polskich czytelników, wywiad z Autorką,.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.