Menu

Biofinity 3 szt w blistrach

Cechy produktu

  • Producent CooperVision 
  • Ilość

Opis


CooperVision Biofinity 3 szt w blistrach

Miękkie soczewki kontaktowe wysokiej jakości. Luksus w trybie przedłużonego noszenia.

W skrócie:
  • Miesięczny tryb wymiany
  • Soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
  • Naturalnie zwilżalne, żeby ograniczyć konieczność używania kropli nawilżających
Do 29 nocy ciągłego noszenia

Ci trzeba korekcji krótkowzroczności albo nadwzroczności. Wymagasz też, żeby soczewki zapewniły Ci całodzienny komfort - początkując od porannej kawy, a kończąc na spotkaniu z przyjaciółmi trwającym do północy.
Wypróbuj Biofinity® - silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe producenta CooperVision, które nie spowolnią tempa Twojego pracowitego dnia. Soczewki Biofinity zapewnią Ci wysoki poziom komfortu, którego szukałeś. Możesz je również nosić bez ograniczeń do 7 dni pod rząd.

Zdrowsza opcja stosowania soczewek

Dzięki naszej oryginalnej technice Aquaform®, soczewki Biofinity obfity dopływ tlenu do oczu. Są naturalnie zwilżone, a ich wilgoć nie wypłukuje się. Będziesz się cieszyć doskonałym wzrokiem nosząc miękką, wygodną soczewkę, która jest zdrowsza dla Twoich oczu. Nie zadowalaj się jakimikolwiek soczewkami kontaktowymi. Wymagaj komfortu soczewek Biofinity. Zapytaj swego specjalistę o soczewki kontaktowe Biofinity do przedłużonego noszenia.

Soczewki bedą wysłane w blistrach
są dwa typy blistrów

technika Aquaform

Zapewne zauważyłeś już termin Aquaform® Technology na naszych produktach i zastanawiałeś się, co on starannie znaczy.

atrybuty Produktów:

Koryguje: Krótkowzroczność i nadwzroczność

Tryb zamiany Soczewek: Co miesiąc

3 soczewki w blistrach

marka oraz dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za złe dobranie parametrów soczewki takich jak moc, promień, krzywizna (BC) i średnica (DIA).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.