Menu

Dailies Aqua Comfort Plus - 10 sztuk Wybrane Moce

Cechy produktu

  • Producent Alcon 
  • Ilość 10 

Opis

Jednodniowe soczewki kontaktowe firmy Ciba Vision Dailies Aqua Comfort Plus 10 sztuk
Soczewki wysyłane w blistrach

cechy:

System zamiany: jednodniowy
Tryb noszenia: dzienny
Krzywizna BC: 8,7mm
Średnica DIA: 14mm
Materiał: nelfilcon A
Zawartość wody: 69%
Zabarwienie: TAK


Opis towaru:

Jednodniowe sferyczne soczewki kontaktowe. Zaimplementowany w soczewkach Dailies Aqua Comfort Plus specyficzny system nawilżania o potrójnym działaniu odświeża oczy użytkownika przy każdym mrugnieciu. Działając w synergii, zapewniają one komfort poprzez cały dzień. Hydroksypropylometyloceluloza (HPMC) to lubryfikant, który otulając soczewkę nawilża ją i zapewnia komfort na początku dnia.
Glikol polietylenowy (PEG) to hydrofilny środek nawilżający, który wraz z PVA gwarantuje nawilżenie w ciągu dnia. Zaś alkohol poliwinylowy to aktywowany mrugnięciem, zoptymalizowany związek nawilżający, odświeżający soczewkę i decydujący o komforcie stosowania do końca dnia.Soczewki mogą być wysłane bez opakowania zbiorczego

marka oraz dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za złe dostosowanie parametrów soczewki takich jak moc, promień, krzywizna (BC) i średnica (DIA).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.