Menu

Horien Disposable 3 sztuki

Cechy produktu

  • Producent Horien 
  • Ilość

Opis

Horien to miękkie hydrożelowe soczewki kontaktowe do noszenia w trybie dziennym, dedykowane do comiesięcznej zamiany.

Horien Disposable i Horien Easy Day to te same soczewki

Soczewki Horien mają delikatne jasnoniebieskie zabarwienie, które ma usprawniać posługiwanie się soczewką, a które jednocześnie nie powoduje zmiany koloru oczu. Błękitne zabarwienie soczewek jest po to, by soczewka była lepiej widoczna i by można ją było z łatwością zlokalizować w płynie czyszczącym.

Soczewki te są wykonane w nad wyraz skrupulatnej technice odlewania w formie, gwarantującej znakomite ukształtowanie soczewki, trafny komfort noszenia, a także trwałą ostrość widzenia. Technika odlewu w formie przewyższa jakością soczewek inne technologie wytwarzania - zwłaszcza pod względami rewelacyjnego kształtu soczewki i nieprzeciętnie płaskich powierzchni soczewek.

progresywna budowa soczewek Horien gwarantuje, że są one genialnym wyborem dla osób, które nigdy wcześniej nie nosiły soczewek.

Soczewki Horien proponują:

Wysoki komfort noszenia

Lepszą ostrość widzenia w porównaniu z soczewkami sferycznymi

dostępną cenę

mocne strony miesięcznej wymiany - nową świeżą soczewkę co miesiąc

Łatwość pielęgnacji i posługiwania się soczewką

Soczewki kontaktowe Horien do dziennego noszenia należą do IV grupy soczewek - wysoko nawodnionych jonowych. Te wysoko uwodnione soczewki są przeznaczone do systematycznej zamiany miesięcznej. Są to soczewki o 55% uwodnieniu, wyprodukowane z niezwykle innowacyjnego materiału - polimeru ocufilcon D, i przeznaczone do korekty aberracji sferycznej w zakresie mocy od -1.0 do --8 dioptrii, Soczewki te mają średnicę 14.2 mm, promień krzywizny 8.6 mm, grubość części centralnej 0.06 mm, i wskaźnik przepuszczalności tlenu Dk 19.7.

Miękkie hydrożelowe soczewki kontaktowe Horien są jednymi z najbardziej zaawansowanych soczewek asferycznych przystępnych na rynku. Ich posiada lata doświadczeń w branży soczewkowej. Wykorzystuje swoją specjalistyczną wiedzę, jak też najnowocześniejsze osiągnięcia techniki i innowacji soczewkowych przy tworzeniu swych najnowszych i najciekawszych soczewek. Soczewki Horien sprawdzają się ze względu na swoją nieszablonową i postępową technikę. Ich krawędzie są wyjątkowo zaokrąglone i cienkie, co czyni soczewki wyjątkowo wygodnymi w noszeniu, jak też łatwymi w aplikacji.

Do niedawna soczewki kontaktowe regularnej podmiany były projektowane z użyciem projektu sferycznego. Soczewka Horien jest inna, ponieważ użyto w niej projektu asferycznego, w efekcie czego gwarantuje ona ostrzejsze i udoskonalone widzenie. Soczewka ta ulepszony obraz widzenia, ponieważ redukuje aberrację sferyczną. Aberracja sferyczna sprawia, iż światło wpadające do oka skupia się na różnych punktach zamiast na pojedynczym punkcie, co jest przyczyną zamazanego, niewyraźnego obrazu. Kompozycja soczewki asferycznej zmniejsza rozogniskowanie spowodowane aberracją sferyczną, dając o udoskonaloną ostrość i jakość wzroku.

Soczewka Horien jest wyprodukowana ze sprawdzonego i wysokiej jakości materiału ocufilcon D, który czyni ją wytrzymałą i niewiele skłonną do odwodnienia, a także ardzo elastyczną i dopasowującą się. Dzięki swej szczególnie gładziutkiej powierzchni, soczewka jest wygodna i przyjemna w noszeniu. Superkomfortowy, postępowy materiał ocufilcon D, który dotyka rogówki i powieki, składa się w 55% z wody, poprzez co soczewka jest tak komfortowa, iż po niedługim okresie adaptacji zapomina się, że się ją nosi. Zaawansowana metoda wytwarzania i ultranowoczesny materiał, z którego soczewka jest stworzona trafną ostrość wzroku i komfort noszenia; powodują, że powierzchnia soczewki jest nad wyraz gładka i wolna od zniekształceń i wyjątkowo niepodatna na łzy, wytrzymała i niedużo podatna na odwodnienie. Soczewki Horien, ze względu na to, że są wyprodukowane z tak wyszukanego i trwałego materiału, są szczególnie polecane dla oczu suchych. Są one wyjątkowo słabo podatne na odkładanie się zanieczyszczeń i osadów, mają wysoką zgodność fizjologiczną,, a także prawidłową przepuszczalność tlenu. Soczewka jest odporna na opłaszczanie osadami białkowymi i innymi substancjami zawartymi w filmie łzowym. Materiał o wysokim uwodnieniu oraz cienka geometria soczewki korzystne funkcjonowanie rogówki. Wszystkie te właściwości, czyli wysoka zgodność fizjologiczna z powierzchnią oka, odporność na osadzanie oraz wspaniała stabilizacja soczewki zapewnia długotrwały komfort noszenia.

marka oraz dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za złe dostosowanie parametrów soczewki takich jak moc, promień, krzywizna (BC) i średnica (DIA).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.