Menu

Proclear 1-Day 30 szt.

Cechy produktu

  • Producent Cooper Vision 
  • Ilość 30 

Opis

Soczewki Proclear 1 Day to jednodniowe wygodne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie firmy Cooper Vision. Całodniowe nawilżenie - w tworzeniu soczewek wykorzystano materiał Omafilcon A, o niezwykle wysokim uwodnieniu.

To daje gwarancję wielogodzinnego nawilżenia oczu. Nawet pod koniec dnia są one świeże i wypoczęte. Wysoka przepuszczalność tlenu - wykorzystanie nowoczesnego, silikonowo-hydrożelowego materiału przełożyło się na jeszcze dobrzejszą przepuszczalność tlenową.

To z kolei przekłada się na jeszcze zdrowsze oczy - bez podrażnień i infekcji. Niepodatność na powstawanie osadów - osady białkowe, produkowane w naturalnym procesie produkcji łez, posiadają skłonność do osadzania się na soczewkach.

Proclear 1 Day są na to wytrzymałe i przez cały czas używania pozostają czyste i niewyczuwalne na oku.. Widzenie w wysokiej rozdzielczości - ulepszona struktura soczewek w połączeniu z postępowym materiałem dały efekt w postaci ostrego i wyraźnego widzenia w wysokiej rozdzielczości.

Bez względu na porę dnia i warunki oświetleniowe. Tryb dzienny - jedna para soczewek na jeden dzień. Taki tryb wykorzystywania zdejmuje z Ciebie obowiązek cowieczornej pielęgnacji szkieł i pozwala prowadzić aktywny tryb życia przy zachowaniu dokładnej higieny.

funkcjonalne opakowanie - zawiera 30 sztuk soczewek, które przy regularnym wykorzystywaniu wystarczają na ponad dwa tygodnie. To w sam raz, by wypróbować dany rodzaj szkieł kontaktowych albo dopasować je z innym opakowaniem soczewek o innej mocy, tworząc komplet znakomity dla Ciebie.

Charakterystyka soczewek Proclear 1 Day: Proclear 1 Day to soczewki kontaktowe jednodniowe, przeznaczone do codziennego korzystania. Do produkcji soczewek wykorzystano specjalny materiał o nazwie Omafilcon A, który w połączeniu z 59% uwodnieniem soczewki gwarantuje gwarancję niezwykle dobrego nawilżenia soczewek poprzez cały dzień - co z kolei przekłada się na odczuwanie najwyższego komfortu, a także doskonałej jakości używania artykułu.

Do produkcji soczewek Proclear 1 Day zastosowano progresywną technologię o nazwie PC Technology, dzięki której w skład soczewki wchodzi niepowtarzalny materiał - cząsteczki fosforylocholiny, czyli substancji naturalnie występującej w komórkach ludzkich.

posiadają one zdolność otaczania się wodą, utrzymując soczewkę w stanie stałej wilgotności, co zagwarantuje świetny komfort stosowania soczewki - nawet pod koniec dnia, a także zapewnia nad wyraz wysoka odporność na wysychanie.

Przy tworzeniu soczewek Proclear 1 Day dołożono dużo strań, żeby soczewki były jak najszczególniej oporne na powstawanie na ich powierzchni osadów białkowych - co rewelacyjnie się udało. Zadbano jeszcze o wysoką przepuszczalność tlenu, która powoduje, że soczewka nie blokuje dostępu tlenu do rogówki, co ma pozytywny wpływ na tolerancję oka dla tych szkieł kontaktowych.

Soczewki Proclear 1 Day występują na dodatek pod nazwą handlową Ultraflex Comfort 1 Day, Eyeoxy Daily. Zalety soczewek Proclear 1 Day niezwykle wysoka przepuszczalność tlenu sprawiająca, iż soczewka nie blokuje dostępu tlenu do rogówki - co ma pozytywny wpływ na tolerancję oka dla tych szkieł kontaktowych.

Biała część oka pozostaje biała, a oczy wyraziste przez cały dzień. Nad wyraz wysoka wytrzymałość soczewek kontaktowych na powstawanie na ich powierzchni osadów białkowo - lipidowych i osiadanie wszelkiego typu zanieczyszczeń, w tym: kurzu, brudu, bakterii, a także grzybów.

Soczewki pozostają nawilżone przez cały dzień - choćby po 12 godzinach stałego ich stosowania. Pomagają zaradzić oraz w całości polikwidować zjawisko jakim jest problem suchych oczu - występujące dość niejednokrotnie w czasie noszenia soczewek kontaktowych.

perfekcyjną jakość i bardzo wysokie uwodnienie materiału hydrożelowego dzięki zastosowaniu PC Technology. Niezwykle komfortowe oraz poręczne opakowanie zawierające 30 sztuk artykułu. Soczewki jednodniowe Proclear 1-Day mogą także kupić państwo w pokaźniejszym opakowaniu - zawierającym 90 sztuk artykułu.

Dla kogo soczewki Proclear 1 Day? uskarżających się na wyjątkowo uciążliwe uczucie piasku w oczach podczas noszenia szkieł kontaktowych, któremu nierzadko towarzyszą świąd, szczypanie oka, a także pieczenie; borykających się z problemem nadmiernej suchości oczu, a także właścicieli wrażliwych oczu; chcącym zapewnić sobie najwyższy poziom higieny w trakcie stosowania szkieł kontaktowych przez zakładanie każdego dnia świeżej, nowej pary soczewek; aktywnych, lubiących obszerne dawki ruchu, a także uprawiających sport.

Soczewki przystępne są ponadto w pokaźniejszym opakowaniu: Proclear 1 Day 90 szt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.