Menu

PureVision Toric 6 szt.

Cechy produktu

  • Producent Bausch&Lomb 
  • Ilość

Opis

innowacyjne soczewki, które umożliwiają komfort podczas całego dnia i nocą. Z propozycją Bausch Lomb to możliwe. Amerykańskie przedsiębiorstwo od 1953 roku oferuje klientom rozmaite innowacyjne rozwiązania, do których obecnie zaliczyć także soczewki kontaktowe producenta PureVisionoraz dedykowane dla astygmatyków, soczewki PureVision Toric.

towar uznanego twórcy - soczewki PureVision Toric zostały wyprodukowane poprzez jedną z najistotniej rozpoznawalnych i uwielbianych firm na rynku optycznym - Bausch Lomb. Udoskonalony transport wody - soczewki, dzięki zaimplementowaniu progresywnego materiału Balafilcon A, jeszcze lepiej transportują płyny na powierzchni oka, nawilżając je i uniemożliwiając niekomfortowemu i niezdrowemu wysychaniu.

idealne dopasowanie do oka - zaraz po założeniu soczewka pokrywa oko, idealnie dopasowując się do jego jednostkowego kształtu. Dzięki temu wyeliminowany zostaje problem podwijania oraz wypadania.

Najwyższe parametry utleniające - jako iż soczewki zostały tworzone w oparciu o silikonowo-hydrożelowy materiał, a także ulepszoną, cieńszą strukturę, dostarczają do rogówki istotnie większą liczba tlenu i tym samym gwarantują oczom zdrowie i komfort.

Skuteczna korekcja wzroku - soczewki PureVision Toric zostały produkowane z myślą o astygmatykach. Jednostajne, komfortowe w noszeniu, o rozmaitej mocy gwarantują sprawną korekcję wzroku i widzenie w wysokiej rozdzielczości.

Tryb ciągły/mieszany - z jednej pary soczewek możesz korzystać jednocześnie cały czas, poprzez okres 30 dni albo w trybie dziennym - zdejmując je przed snem i umieszczając w pojemniczku z płynem pielęgnującym.

Charakterystyka soczewek PureVision Toric: Soczewki toryczne PureVision Toric to miesięczne astygmatyczne soczewki kontaktowe. Produkowane zostały z materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki takiemu połączeniu tworzyw soczewka cechuje się wysokimi parametrami; równocześnie jest w stanie dostarczyć oczom więcej tlenu niż podobne rozwiązania na rynku (parametr Dk/t wynosi 112).

To właśnie ta zdolność przepuszczania tlenu pozwala użytkownikom soczewek torycznych PureVision Toric cieszyć się przedłużonym komfortem. Ale to nie wszystko! Przy powstaniu soczewek wykorzystano nowoczesny materiał Balafilcon A, a także technologię AerGel.

Obydwa te rozwiązania powodują, iż soczewka w lepszym stopniu przepuszcza tlen. W dodatku AerGel wpływa pozytywnie na zdolność soczewki do transportu płynów. Ta cecha soczewki pozwala jej szybko zaadaptować się na powierzchni oka, zaraz po założeniu.

Dla kogo soczewki PureVision Toric? Użytkownicy PureVision Toric mogą nosić soczewki poprzez 30 dni i 30 nocy, cieszyć się bezustannym komfortem i zapomnieć o wadzie wzroku. Projekt soczewki uwzględnia wygodę użytkowników podczas snu - przewidziano m.in.

specjalny stabilizator, dzięki temu soczewka w nocy nie przekręca się na oku. Co najważniejsze, w trakcie 30 dni nieprzerwanego noszenia, soczewka pozostaje w pełni bezpieczna dla oka. PureVision Toric przypadną do gustu każdemu, kto: ceni wysoki komfort w trakcie noszenia soczewek kontaktowych; ma 20-30 lat i cierpi na astygmatyzm; chciałby skorzystać z rozwiązania, łączącego w sobie przystępną cenę i wysoką jakość; z powodu wady wzroku nie chce rezygnować z aktywnego trybu życia; poszukuje rozwiązania uniwersalnego, które można stosować w zróżnicowanych trybach (soczewki PureVision Toric sprawdzą się nie tylko w nieustannym trybie 30-dniowym, ale też w trybie mieszanym i dziennym).

Pielęgnacja soczewek: Niewątpliwym atutem soczewek PureVision Toric jest fakt, że pozwalają one cieszyć się bezustannym komfortem i równocześnie nie wymagają od użytkownika dopełniającej pielęgnacji. W przypadku wyboru ciągłego trybu ich wykorzystywania, użytkownik nie zdejmuje soczewki przez okres 30 dni i 30 nocy, a więc nie musi podejmować żadnych działań pielęgnacyjnych.

Z kolei, jeśli decydujemy się używać soczewek PureVision Toric w trybie dziennym lub mieszanym, wymagana jest pielęgnacja, tak jak w sytuacji każdych innych soczewek kontaktowych. Należy więc wyczyścić soczewki za pomocą specjalnego płynu, a następnie odłożyć je na co najmniej kilka godzin do pojemniczka wypełnionego tymże płynem.

Aby zachować soczewkę w prawidłowym stanie, wystarczy wybrać dowolny płyn z serii Clean Active lub inne rozwiązanie, które oferujemy w naszym sklepie. Właściwości soczewek PureVision Toric: Kategoria Soczewki miesięczne Soczewki toryczne Soczewki całodobowe marka Soczewki PureVision marka BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Cylinder -0,75; -1,25; -1,75; -2,25 Oś 10o do 180o (co 10o) Krzywizna 8,7 Średnica 14,0 Dk/t 112 x 10-9 Uwodnienie 36% Materiał Balafilcon A technika AerGel Tryb zamiany Dzienny i ciągły

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.