Menu

SofLens 38 6 szt.

Cechy produktu

  • Producent Bausch 
  • Ilość

Opis

W związku z zakończeniem produkcji soczewek SofLens 38 w mocach dodatnich, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta wcelu sprawdzenia dostępności soczewek.

Soczewki SofLens 38 zostały wytwarzane przez markę Bausch Lomb. To dziś lubiany na całym świecie producent soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie znaczną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38.

Wyprofilowany kształt soczewek - dzięki niemu soczewki ekspresowo oraz dokładnie dostosowują się oka. Zmniejszone zostaje również tarcie między soczewką a powieką, dzięki czemu istotnie spada ryzyko podrażnień.

wytrzymałość na zabrudzenia - wykorzystanie bardzo trwałego, nowoczesnego materiału Polymacon powoduje, iż soczewki są niepodatne na odkładanie się osadów białkowych, powstałych podczas naturalnej higieny oczu.

To daje gwarancję jeszcze wyraźniejszego widzenia. Wysoki poziom nawilżenia - uwodnienie soczewek na wysokim poziomie przekłada się na ich odpowiednie nawilżenie utrzymujące się choćby przez cały dzień.

To z kolei oznacza pokaźniejszy komfort użytkowania i brak efektu suchego oka. Zabarwienie usprawniające aplikację - aplikacja soczewek nigdy jeszcze nie była tak prosta. Dzięki delikatnemu zabarwieniu wiesz, którą stroną umieścić szkła na oku i nie popełnisz błędu, choćby jeśli sięgasz po soczewki pierwszy raz w życiu.

znaczna przepuszczalność tlenowa - soczewki SofLens 38 gwarantują rogówce stały dostęp do tlenu, co decyduje nie tylko o wygodzie noszenia,jeszcze o kondycji i zdrowym wyglądzie oczu. Dobry stosunek jakości do ceny - na wygodne produktywnie w korekcji wzroku soczewki wcale nie musisz wydać fortuny.

SofLens 38 są tego nadzwyczajnym przykładem. Charakterystyka soczewek SofLens 38: Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego wykorzystywania. Można je stosować przez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł.

Nadają się dla osób zmagających się jednocześnie z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W ciekawej cenie otrzymuje się soczewki wygodne, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można swobodnie stosować aż do 30 dni bez obaw, że spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości.

SofLens 38 to postępowy towar dla osób szukających prawidłowego wyrobu w przystępnej cenie. Szkła kontaktowe tworzono z nad wyraz trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zastosowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe.

Komfort ich noszenia zapewnia także obfite uwodnienie na poziomie 38%. W dodatku soczewki SofLens 38 cechują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu. Soczewki SofLens 38 rewelacyjnie układają się na oku i dostosowują do niego, dzięki czemu szczególnie prawidłową ostrość widzenia.

By je wyprodukować, firma Bausch Lomb skorzystała nie tylko z technologii wytłaczania, ale także Reverse Process III. Metoda ta to skuteczne połączenie odlewu wirowego i obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, by ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie.

Wpływa na to m.in. Adekwatnie wyprofilowany zarys soczewek czy ich delikatne zabarwienie. Dla kogo soczewki SofLens 38? Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów lub dalekowidzów poszukujących ekonomicznego artykułu optycznego o dobrych parametrach.

Mogą z nich skorzystać równocześnie osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także perfekcyjnym wyborem dla sympatyków aktywności fizycznej, którym zależy na swobodnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. By nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc.

wyjątkowo ważne jest także to, żeby soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem, np. Clean Active. Te sam roztwór powinien posłużyć do regularnego, codziennego czyszczenia soczewek. Atrybuty soczewek Soflens 38: Kategoria Soczewki miesięczne marka Soczewki Soflens marka BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do -5,00 D (co 0,50 D) -5,00 do +0,25 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,4; 8,7; 9,0 Średnica 14,0 Dk/t 24 x 10-9 Uwodnienie 38% Materiał Polymacon technika Reverse Process III Tryb zamiany Dzienny wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych w BC 8.7.

Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.