Menu

SofLens 38 6 szt.

Cechy produktu

  • Producent Bausch 
  • Ilość

Opis

W związku z zakończeniem produkcji soczewek SofLens 38 w mocach dodatnich, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta wcelu sprawdzenia dostępności soczewek.

Soczewki SofLens 38 pozostały wyprodukowane poprzez producenta Bausch Lomb. To dziś lubiany na całym świecie marka soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie istotną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38.

Wyprofilowany kształt soczewek - dzięki niemu soczewki prędko oraz precyzyjnie dostosowują się oka. Zmniejszone zostaje także tarcie między soczewką a powieką, dzięki temu wyraźnie spada ryzyko podrażnień.

oporność na zabrudzenia - użycie nad wyraz trwałego, progresywnego materiału Polymacon powoduje, iż soczewki są odporne na odkładanie się osadów białkowych, powstałych podczas naturalnej higieny oczu.

To daje gwarancję jeszcze widoczniejszego widzenia. Wysoki poziom nawilżenia - uwodnienie soczewek na wysokim poziomie przekłada się na ich trafne nawilżenie utrzymujące się nawet przez cały dzień.

To z kolei oznacza pokaźniejszy komfort używania i brak efektu suchego oka. Zabarwienie upraszczające aplikację - aplikacja soczewek nigdy jeszcze nie była tak nietrudna. Dzięki delikatnemu zabarwieniu wiesz, którą stroną umieścić szkła na oku i nie popełnisz błędu, choćby jeśli sięgasz po soczewki pierwszy raz w życiu.

wielka przepuszczalność tlenowa - soczewki SofLens 38 gwarantują rogówce stały dostęp do tlenu, co decyduje nie tylko o wygodzie noszenia,na dodatek o kondycji i zdrowym wyglądzie oczu. Korzystny stosunek jakości do ceny - na wygodne wydajnie w korekcji wzroku soczewki wcale nie musisz wydać fortuny.

SofLens 38 są tego znakomitym przykładem. Charakterystyka soczewek SofLens 38: Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku. Można je stosować poprzez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł.

Nadają się dla osób zmagających się zarówno z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest bardzo prawidłowy stosunek jakości do ceny. W niebanalnej cenie uzyskuje się soczewki komfortowe, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można luźno stosować aż do 30 dni bez obaw, że spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości.

SofLens 38 to postępowy produkt dla osób szukających dobrego wyrobu w przystępnej cenie. Szkła kontaktowe stworzono z bardzo trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zaimplementowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe.

Komfort ich noszenia zagwarantuje także znaczne uwodnienie na poziomie 38%. W dodatku soczewki SofLens 38 charakteryzują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu. Soczewki SofLens 38 znakomicie układają się na oku i dostosowują do niego, dzięki temu wyjątkowo prawidłową ostrość widzenia.

By je wyprodukować, marka Bausch Lomb skorzystała nie tylko z technologii wytłaczania, ale także Reverse Process III. Metoda ta to sprawne połączenie odlewu wirowego, a także obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, żeby ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie.

Wpływa na to m.in. Stosownie wyprofilowany kształt soczewek czy ich finezyjne zabarwienie. Dla kogo soczewki SofLens 38? Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów albo dalekowidzów poszukujących ekonomicznego towaru optycznego o korzystnych parametrach.

Mogą z nich skorzystać zarówno osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także genialnym wyborem dla sympatyków aktywności fizycznej, którym zależy na luźnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. By nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc.

niezwykle ważne jest także to, żeby soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem, np. Clean Active. Te sam roztwór powinien posłużyć do regularnego, codziennego czyszczenia soczewek. Wysyłka w 24 godziny dotyczy wyłącznie mocy ujemnych w BC 8.7.

Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.