Menu

SofLens 59 - 6 szt.

Cechy produktu

  • Producent Bausch&Lomb 
  • Ilość

Opis

Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie uwielbianej producenta z branży optycznej - Bausch Lomb. Materiał Halafilcon B - zapewnia wysoki poziom uwodnienia soczewki, dzięki temu oczy są stale nawilżone i tym samym wyraźnie bardziej niepodatne na wysychanie, podrażnienia i idące za tym nieestetyczne zaczerwienienie.

Najwyższej jakości parametry utleniające - soczewki znamionują się nad wyraz dobrą przepuszczalnością tlenu do rogówki, co przekłada się na jeszcze zdrowsze oczy oraz wyższy komfort codziennego użytkowania.

oporność na powstawanie osadów - nowoczesne rozwiązania materiałowe wykorzystane w soczewkach powodują, że te są istotnie niepodatne na powstawanie osadów białkowo-lipidowych. Nie grozi Ci więc nieprzyjemne uczucie ciągłej obecności obcego ciała w oku.

staranne i błyskawiczne dostosowanie do oka - soczewki są w stanie szczególnie ekspresowo oraz starannie zespolić się do indywidualnego kształtu, a także rozmiaru oka, dzięki temu aplikacja jest sprawna i prosta, a noszenie soczewek jeszcze komfortowojsze.

Równomiernie rozmieszczenie masy - dzięki czemu parametrowi powieki lekko oraz łagodnie przesuwają się po soczewkach, nie powodując efektu przedwczesnego zmęczenia i podrażnienia oka. Jedna para na miesiąc - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet poprzez cały miesiąc.

Ważne jest jednak, żebyś co wieczór umieścił je w specjalnym płynie asygnowanym do ich pielęgnacji. Charakterystyka soczewek Soflens 59: Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości produkt, asygnowany dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność oraz dalekowzroczność.

Szkła kontaktowe od Bausch Lomb przeznaczone są do miesięcznego używania. Pozostały one wytwarzane z najwyższej jakości materiałów - dzięki czemu ich powierzchnia jest wysoce oporna na powstawanie osadów białkowo - lipidowych oraz na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort wykorzystywania jest wyjątkowo wysoki przez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia.

Najwyższej jakości materiał z którego wyprodukowano soczewki to Halafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), bardzo wysoki komfort noszenia soczewek i utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia podczas noszenia szkieł kontaktowych.

ponadto produkt charakteryzuje się nad wyraz korzystną przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki temu pole widzenia jest jak najbardziej czyste, a także niczym niezmącone, a widoczność szczególnie ostra i widoczna.

W soczewkach Soflens 59 zastosowano także innowacyjną technikę UniFit gwarantującą równomierne rozmieszczenie masy soczewki oraz nad wyraz łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce oraz pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia, a także nadmiernej suchości oka, czy też podrażnień.

dodatkowo artykuł dzięki zaimplementowaniu prekursorskich technologii jest w stanie wyjątkowo momentalnie i skrupulatnie złączyć się do kształtu i rozmiaru oka. Mocne strony soczewek Soflens 59: Komfort, bezpieczeństwo i wygoda stosowania na najwyższym poziomie; niezwykle wysoka wytrzymałość na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych oraz powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów; Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia; Nie powoduje - szczególnie często spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, gwarantując stosowny poziom nawilżenia; Miesięczny tryb podmiany soczewek powoduje,towar jest ekonomiczny i oszczędny.

Dla kogo soczewki Soflens 59? artykuł przeznaczony jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność i nadwzroczność i dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w nad wyraz dostępnej cenowo ofercie.

w dodatku soczewki zalecane są dla osób, które: posiadają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka podczas używania soczewek kontaktowych; intensywnych, uprawiających sport, a także kochających znaczne dawki ruchu; wszystkich tych, którzy preferują soczewki planowanej podmiany, niżeli szkła jednodniowe.

Pielęgnacja soczewek: Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to produkt miesięczny do dziennego wykorzystywania - należy otoczyć je szczególną higieną i pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji i przechowywania szkieł kontaktowych.

Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź też każdy inny płyn przystępny w ofercie sklepu. Soczewki dostępne są też w promocyjnym opakowaniu: WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt. +0,75 przesyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.