Menu

Soflens Daily Disposable 30 szt.

Cechy produktu

  • Producent Bausch&Lomb 
  • Ilość 30 

Opis

dostawa w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych. Na soczewki o mocach dodatnich czas realizacji wynosi do 15 dni roboczych. Soczewki Soflens Daily Disposable to jednodniowe soczewki sferycze, obecne w oferciejednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch Lomb.

Całodniowy komfort używania - soczewki, dzięki zaimplementowaniu innowacyjnej technologii, wykazują dużą wygodę użytkowania poprzez cały dzień, nawet w niełatwych warunkach, takich jak np. Wielogodzinna praca przy komputerze.

Asferyczna optyka - przekłada się na jeszcze lepszą jakość widzenia, nawet po całym dniu noszenia soczewek oraz w sytuacji niedostatecznej ilości światła. Bez szumów, refleksów i efektu halo. Idealny poziom nawilżenia - kształtuje się na wysokości 59% i zagwarantuje stały poziom wilgoci na powierzchni oka, dzięki czemu wyeliminowane zostaje ryzyko efektu suchego oka oraz podrażnień.

niezwykle cienka budowa - dzięki niej soczewka jest wręcz niewyczuwalna na oku i łatwa w aplikacji, nawet u osób, które sięgają po takie rozwiązanie po raz pierwszy. Charakteryzuje się dodatkowo jedwabistą miękkością.

niepodatność na osady białkowe - dzięki zaimplementowaniu postępowego materiału Comfort Moist soczewki są wytrzymałe na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, a także osady białkowe, powstałe w naturalnym procesie tworzenia się łez.

Widzenie jest więc ostre i czyste. Jednodniowy tryb stosowania - doskonały dla osób prowadzących aktywny tryb życia, a także tych, którzy cenią sobie komfort nowej, świeżej pary soczewek każdego dnia. Charakterystyka soczewek SofLens Daily Disposable: Soflens Daily Disposable 30 szt.

to jednodniowe soczewki sferyczne wyprodukowane przez producenta Bausch Lomb. Jest to typ szkieł kontaktowych przeznaczony do korekcji wad dalekowzroczności i krótkowzroczności. Do ich produkcji zaimplementowano materiał Hilafilcon B, który gwarantuje wysoki poziom nawilżenia (uwodnienie soczewki 59%).

w dodatku są to pierwsze szkła kontaktowe jednodniowe, w których wykorzystano technikę High Definition Optics. Jest to innowacja, która redukuje zjawisko rozmazywania obrazu, a także efekt halo (halo to świetlisty, biały lub zawierający kolory tęczy pierścień widoczny wokół słońca lub księżyca).

Inna technologia, której nazwa brzmi Comfort Moist powoduje natomiast, iż soczewka jest bardzo cienka, miękka nadzwyczajnie nawilżona. Dla kogo soczewki SofLens Daily Disposable? Soczewki jednodniowe sugerowane są w szczególności osobom o wrażliwych oczach, dla których całodobowe szkła kontaktowe są zbyt dużym obciążeniem, a dzienne stanowią niewystarczające zabezpieczenie poprzez drobnoustrojami.

Z sukcesem będą z nich korzystać także osoby prowadzące aktywny tryb życia. Jako jednorazowe soczewki Soflens Daily Disposable przeznaczone są do jednokrotnego stosowania. Oznacza to, iż po ich zdjęciu należy je niezwłocznie wyrzucić do kosza, żeby kolejnego dnia założyć nową parę.

atuty soczewek SofLens Daily Disposable: rewelacyjny poziom widzenia choćby w przypadku niedostatecznego oświetlenia, który został uzyskany dzięki asferycznej optyce soczewek; oporność na zabrudzenia i osady białkowe, które powstają w naturalnym procesie tworzenia się łez.

w konsekwencji widzenie jest ostre i wyraźne. Cel ten został osiągnięty dzięki zaimplementowaniu materiału Comfort Moist; wspaniały poziom nawilżenia gałki ocznej, który stanowczo zmniejsza ryzyko zachorowania na zespół suchego oka i broni przed podrażnieniami; brak wyczuwalności na oku, które stało się możliwe dzięki stworzeniu bardzo cienkiej konstrukcji.

Jej zasługą jest także łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu soczewek. Soczewki SofLens Daily Disposable to nadzwyczajne rozwiązanie dla osób poszukujących soczewek jednodniowych z gwarancją wyraźnego widzenia w każdej sytuacji i w każdym otoczeniu.

Spełnią one także kryteria tych, którzy cenią sobie komfort i czas. Atrybuty soczewek SofLens Daily Disposable: Kategoria Soczewki jednodniowe firma Soczewki Soflens marka BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do -6,50 D (co 0,50 D) -6,50 do +6,50 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,2 Dk/t 24 x 10-9 Uwodnienie 59% Materiał Hilafilcon B technologia High Definition Optics, ComfortMoist Tryb noszenia Dzienny Soczewki dostępne są także w pokaźniejszym opakowaniu: Soflens Daily Disposable 90 szt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.