Menu

SofLens Multi-Focal (3 soczewki)

Cechy produktu

  • Producent Bausch & Lomb 

Opis

Soczewki kontaktowe SofLens Multi-Focal

SofLens Multi-Focal to miesięczne soczewki kontaktowe dedykowane do noszenia w ciągu dnia.

Soczewki kontaktowe SofLens Multi-Focal zostały zaprojektowane do korygowania tzw. Prezbiopii czyli problemów z widzeniem pojawiających się u osób po 40 roku życia.

Soczewki przystępne są także w opakowaniu 6 soczewek Wyraźne widzenie i komfort noszenia

Soczewki kontaktowe SofLens Multi-Focal umożliwiają wyraźne widzenie równocześnie na odległości dalekie, bliskie, jak i pośrednie bez zapotrzebowania wytężania wzroku. To soczewki kontaktowe wyprodukowane przy zastosowaniu innowacyjnych technice, wytwarzane z wysokiej jakości materiału, który zagwarantuje oczom komfort w trakcie noszenia.

Soczewki kontaktowe SofLens Multi-Focal można nosić poprzez cały dzień ale nie są to soczewki dedykowane do noszenia ciągłego czy spania. Muszą zostać wyjęte z oczu pod koniec dnia, wyczyszczone i umieszczone w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym. Kryterium określone jako addycja u soczewek SofLens Multi-Focal oznacza specjalną wartość mocy korekcyjnej, która dopełnia sferyczną moc dioptryczną.


Low (NISKA ADDYCJA) – niska addycja: zakres od +0.75 do+1.50

High (WYSOKA ADDYCJA) – wysoka addycja: zakres od +1.75 do + 2.50

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.