Menu

Clatronic AE 3532

Cechy produktu

  • Producent Clatronic 
  • Moc 1000 W
  • Ilość prędkości
  • Kolor srebrny, czarny, stalowy 

Opis

Sokowirówka na całe owoce
Clatronic AE 3532

Jesteś pewna tylko tego, co sama przyrządzasz?
Sokowirówka nie jest zbędnym urządzeniem w kuchni Trudno kupić w sklepie sok, przy którym mamy pewność, że warzywa czy owoce użyte do jego produkcji faktycznie były pełnowartościowe, czy naprawdę nie posiada cukru i czy nie użyto do konserwacji jakiejś chemii. A wiemy, iż soki należy pić codziennie. Dlatego warto posiadać w kuchni sokowirówkę. W kilka chwil będzie stała na stole szklanka pełnowartościowego soku, z jakich tylko chcesz owoców czy warzyw. Porządna sokowirówka da radę każdemu z owoców, a choćby warzyw, tych miękkich i tych porządnie twardych. Daj sobie szansę na codzienną dawkę witamin, którą przygotujesz samemu w dziecinnie prosty sposób.


Czym się akcentuje sokowirówka Clatronic? Sokowirówka Clatronic AE 3532 to wytworny i postępowy design. Sokowirówka wyciśnie dosłownie w parę sekund sok z jabłek, marchewek i innych owoców i to bez potrzeby rozdrabniania ich. To właśnie podkreśla tę sokowirówkę wśród innych podobnych na rynku. Produkty do wyciskania nie muszą być krojone na cząstki, znaczny otwór w urządzeniu pozwala wrzucać do środka całe owoce (7,5 cm.). Dziobek do zlewania soku wytworzony został z czystej stali nierdzewnej. Sokowirówka posiada zawór zapobiegający kapaniu. Można ją prędko złożyć i rozłożyć na części dzięki temu mamy prędkie i bezproblemowe czyszczenie.atrybuty:
- wyszukany, nowoczesny design
- prędkie przygotowanie soków owocowych i warzywnych bogatych w witaminy gwarantujące perfekcyjne samopoczucie, sprawność i zdrowie
- 30% więcej soku i witamin
- niezwykle duży otwór na całe owoce i warzywa - 7,5cm
- Sokowirówka wyciska w parę sekund sok z całych jabłek, marchewek i innych owoców, bez zapotrzebowania rozdrabniania ich
- Dziobek do zlewania soku wyprodukowany z czystej stali rdzoodpornej
- Zawór uniemożliwiający kapaniu - bez rozchlapywania i wycierania
- Zamknięcie przez włącznik bezpieczeństwa
- małe sitko ze stali szlachetnej do aksamitnych soków
- Możliwość rozłożenia na części - szybkie i bezproblemowe czyszczenie
- Wysoka odporność

*Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.