Moje konto
  • Eldom SK10 Eldom SK10
  • Eldom SK10 Eldom SK10

Eldom SK10

4 oferty z 4 sklepów

Producent Eldom Moc 200 W Ilość prędkości 2 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
41462 opinie

Eldom SK 10 / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Eldom SK 10 / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Nowoczesna sokowirówka Eldom SK 10 o mocy 200 W pozwala przygotować sok ze świeżych owoców lub warzyw, w krótkim czasie, w domowym zaciszu. Posiada 2 prędkości pracy oraz blokadę pokrywy. Model ten wyposażony został w zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz przed uruchomieniem urządzenia bez pokrywy.

Dostępność sprawdź w sklepie →

ELECTRO.pl

★★★★★
66962 opinie

ELDOM SK10 + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

ELDOM SK10 + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

ELDOM SK10 + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Sokowirówka o mocy 200 W, z 2 prędkościami pracy, zabezpieczeniem przed przegrzaniem oraz przed uruchomieniem bez pokrywy.

Dostępny od ręki  ✓

MERLIN
Sokowirówka Eldom SK10 biało-zielona

Sokowirówka Eldom SK10 biało-zielona

… Sokowirówka Eldom SK10 jest bezpieczna w użytkowaniu. Została wyposażona w blokadę pokrywy w trakcie działania, zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy oraz antypoślizgowe stopki. Dzięki przezroczystej górnej pokrywie możesz obserwować przebieg wyciskania soku. Estetyczna zielono-biała obudowa i ciekawy, obły kształt sprawiają, że urządzenie ładnie prezentuje się w kuchni. …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentEldom
Moc200 W
Ilość prędkości2

Zmieniasz dietę i chcesz pić zdrowe soki z owoców i warzyw? Świeżo przyrządzony sok jest lepszy niż te, które oferuje się nam w kartonach i butelkach. Posiada więcej wartości odżywczych i witamin. Nie musisz wybierać się do restauracji czy kawiarni, aby napić się takiego soku. Wystarczy, że zaopatrzysz się w sokowirówkę. Przeczytaj opis urządzenia Eldom SK10 i przekonaj się, że będzie ono dla Ciebie odpowiednie.

Działanie

Sokowirówka to popularne i proste urządzenie, za niedużą cenę. Jej działanie polega na wyciskaniu soku z warzyw lub owoców za pomocą wirującego sita wyposażonego w ostrza. Sok, który powstaje, przepływa przez dziurki w sicie do odpowiedniego pojemnika. Sok przygotowany w sokowirówce charakteryzuje się tym, że jest klarowny. Miąższ nie wypływa razem z nim, tylko zostaje w urządzeniu w oddzielnym, przeznaczonym do tego pojemniku. Soki z sokowirówki mają dość krótką trwałość. Pamiętaj, żeby wypić go od razu po przygotowaniu, ponieważ po pewnym czasie tracą wartościowe składniki. Weź też pod uwagę, że w urządzeniu tym, nie zrobisz soków z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych (np. sałaty).

Parametry

Przy wyborze sokowirówki ważne jest jaką pojemność będzie miał pojemnik na miąższ. Im będzie on większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj może on mieć 1-3,5 litra. Moc sokowirówek znajduje się w przedziale od 150 do 750 W. Aby uzyskać sok z miękkich owoców, wystarczy urządzenie o mocy 200 W. Jednak gdy chcemy zrobić sok marchwi, buraków czy innych twardych warzyw lub owoców, lepiej wybrać urządzenie o większej mocy. Aczkolwiek wiąże się to ze wzrostem poziomu hałasu. Sokowirówka Eldom SK10 posiada moc 200 W. Jeśli zamierzasz wyciskać soki z warzyw i owoców różnej twardości, lepsze będzie urządzenie z regulacją prędkości. Pamiętaj jednak, że duża prędkość powoduje utratę cennych składników. W opisywanej sokowirówce występują 2 prędkości.

Podsumowanie

Sokowirówka to bardzo użyteczne urządzenie, dzięki któremu możesz cieszyć się pysznymi, zdrowymi sokami z owoców lub warzyw. Istotne parametry zostały opisywane wyżej, jednak miej także na uwadze szczegóły, takie jak choćby wielkość otworu wsadowego czy dodatkowe naczynie na sok. Atutem sokowirówek jest wydajność. W krótkim czasie możesz przygotować spore ilości soku. Przyjrzyj się urządzeniu Eldom SK10 i zdecyduj, czy to z jego pomocą chcesz robić koktajle dla siebie i rodziny.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też