Moje konto
  • Eldom SK10 Eldom SK10
  • Eldom SK10 Eldom SK10
  • Eldom SK10 Eldom SK10
  • Eldom SK10 Eldom SK10

Eldom SK10

5 ofert z 5 sklepów

Producent EldomMoc 200 WIlość prędkości 2 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ELECTRO.pl

★★★★★
66168 opinii

ELDOM SK10 + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

ELDOM SK10 + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

ELDOM SK10 + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Sokowirówka o mocy 200 W, z 2 prędkościami pracy, zabezpieczeniem przed przegrzaniem oraz przed uruchomieniem bez pokrywy.

Dostępny od ręki  ✓

Mall.pl

★★★★★
20649 opinii

Eldom SK10 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Eldom SK10 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Sokowirówka Eldom SK10 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich wielbicieli świeżych, smacznych i przede wszystkim zdrowych soków. Posiada 2 prędkości, które bez problemu poradzą sobie ze wszystkimi rodzajami owoców i warzyw. Dzięki estetycznej prezencji upiększy każdą kuchnię.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentEldom
Moc200 W
Ilość prędkości2

Zmieniasz dietę i chcesz pić zdrowe soki z owoców i warzyw? Świeżo przyrządzony sok jest lepszy niż te, które oferuje się nam w kartonach i butelkach. Posiada więcej wartości odżywczych i witamin. Nie musisz wybierać się do restauracji czy kawiarni, aby napić się takiego soku. Wystarczy, że zaopatrzysz się w sokowirówkę. Przeczytaj opis urządzenia Eldom SK10 i przekonaj się, że będzie ono dla Ciebie odpowiednie.

Działanie

Sokowirówka to popularne i proste urządzenie, za niedużą cenę. Jej działanie polega na wyciskaniu soku z warzyw lub owoców za pomocą wirującego sita wyposażonego w ostrza. Sok, który powstaje, przepływa przez dziurki w sicie do odpowiedniego pojemnika. Sok przygotowany w sokowirówce charakteryzuje się tym, że jest klarowny. Miąższ nie wypływa razem z nim, tylko zostaje w urządzeniu w oddzielnym, przeznaczonym do tego pojemniku. Soki z sokowirówki mają dość krótką trwałość. Pamiętaj, żeby wypić go od razu po przygotowaniu, ponieważ po pewnym czasie tracą wartościowe składniki. Weź też pod uwagę, że w urządzeniu tym, nie zrobisz soków z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych (np. sałaty).

Parametry

Przy wyborze sokowirówki ważne jest jaką pojemność będzie miał pojemnik na miąższ. Im będzie on większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj może on mieć 1-3,5 litra. Moc sokowirówek znajduje się w przedziale od 150 do 750 W. Aby uzyskać sok z miękkich owoców, wystarczy urządzenie o mocy 200 W. Jednak gdy chcemy zrobić sok marchwi, buraków czy innych twardych warzyw lub owoców, lepiej wybrać urządzenie o większej mocy. Aczkolwiek wiąże się to ze wzrostem poziomu hałasu. Sokowirówka Eldom SK10 posiada moc 200 W. Jeśli zamierzasz wyciskać soki z warzyw i owoców różnej twardości, lepsze będzie urządzenie z regulacją prędkości. Pamiętaj jednak, że duża prędkość powoduje utratę cennych składników. W opisywanej sokowirówce występują 2 prędkości.

Podsumowanie

Sokowirówka to bardzo użyteczne urządzenie, dzięki któremu możesz cieszyć się pysznymi, zdrowymi sokami z owoców lub warzyw. Istotne parametry zostały opisywane wyżej, jednak miej także na uwadze szczegóły, takie jak choćby wielkość otworu wsadowego czy dodatkowe naczynie na sok. Atutem sokowirówek jest wydajność. W krótkim czasie możesz przygotować spore ilości soku. Przyjrzyj się urządzeniu Eldom SK10 i zdecyduj, czy to z jego pomocą chcesz robić koktajle dla siebie i rodziny.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.