Moje konto
  • Gorenje JC 4800 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków Gorenje JC 4800 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków
  • Gorenje JC 4800 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków Gorenje JC 4800 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Gorenje JC 4800 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

1 oferta z 1 sklepu

Producent Gorenje WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentGorenje

Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych i warzywnych soków? Nie musisz już udawać się do restauracji, kawiarni czy innego bistro, żeby napić się świeżego soku. Gdy kupisz sokowirówkę, będziesz mógł cieszyć się nimi we własnym domu, kiedy tylko nabierzesz ochoty. W poniższym opisie znajdziesz informacje, które pomogą Ci zdecydować, czy sokowirówka Gorenje JC 4800 będzie dla Ciebie odpowiednia.

Działanie

Wyciskanie soku w tym łatwym w obsłudze urządzeniu, jakim jest sokowirówka, odbywa się poprzez wirujące sita z ostrzami. Natomiast sok, który powstaje, spływa przez lejek do osobnego pojemnika. Sok, który przyrządzisz w sokowirówce charakteryzuje się tym, że jest przejrzysty. Miąższ oraz cząstki owoców lub warzyw zostają w specjalnym pojemniku w urządzeniu. Miej na uwadze, że soki z sokowirówki trzeba wypić od razu po przygotowaniu. Po dłuższym czasie tracą one cenne składniki. Do tego pamiętaj, że w urządzeniu tym nie przyrządzisz soku z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych, takich jak sałata.

Parametry

Wybierając sokowirówkę, zwróć uwagę na wielkość pojemnika na miąższ. Im ma on większą pojemność, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj wynosi ona od 1 do 3,5 l. Sokowirówki posiadają moc od 150 do 750 W. Jeśli chcesz przygotować soki z miękkich owoców lub warzyw, wystarczy Ci urządzenie o mocy 200 W. Do wyciskania twardszych, będziesz potrzebować większej mocy. Jednak miej na uwadze, że poziom hałasu sokowirówki wtedy też może być większy. Gdy planujesz przygotowywać soki z owoców i warzyw rożnej twardości, kup sokowirówkę z regulacją prędkości wyciskania. Miej na uwadze jednak, że duża prędkość może powodować utratę wartościowych składników.

Podsumowanie

Kupując sokowirówkę zyskujesz możliwość przyrządzania pysznych, zdrowych soków dla siebie i bliskich. W powyższym opisie możesz zapoznać się z cechami urządzenia, ale weź też pod uwagę wielkość otworu wsadowego czy występowanie w zestawie osobnego pojemnika na sok. Sokowirówka to wydajne urządzenie. W krótkim czasie możesz przygotować spore ilości soku. Z Gorenje JC 4800 zrobisz soki nie tylko do posiłku w zwykły dzień, ale także sprawdzi się ona idealnie w trakcie rodzinnych imprez, np. w leniwe letnie weekendy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też