Menu

Philips HR 1837

Cechy produktu

  • Producent Philips 

Opis

Philips Viva Collection Sokowirówka HR1837/00 Wszystko, czego można oczekiwać od sokowirówki — produktywne wyciskanie soku i czyszczenie w mniej niż minutę — w urządzeniu o kompaktowym, dwa razy mniejszym rozmiarze!

Zafunduj sobie codzienną przyjemność picia zdrowego domowego soku. Wyciśnij do 1,5 litra soku za jednym razem Możesz uzyskać do 1,5 litra soku za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ.

technika QuickClean Sokowirówka Philips pozostała opracowana z myślą o nietrudnym czyszczeniu — w tym celu zastosowano technikę QuickClean. Urządzenie można teraz wyczyścić w ciągu niecałej minuty dzięki wbudowanemu pojemnikowi na miąższ i gładkim powierzchniom.

krystaliczny pojemnik na miąższ Wyciskaj sok w prawdziwie interaktywny sposób. Pokrywa i pojemnik na miąższ są klarowne, dzięki czemu można cały obserwować proces wyciskania soku. Podczas wyciskania widać także, kiedy pojemnik się zapełni i kiedy należy go opróżnić.

Można myć w zmywarce Wszystkie zdejmowane części można bezpiecznie myć w zmywarce, dzięki temu czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze i szybsze. Blokada kapania Zintegrowana blokada kapania pozwala przerwać wyciskanie soku i utrzymać blat w czystości.

Aby uruchomić blokadę, starczy obrócić dziobek....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.