Menu

Philips HR 1855

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc 700 W
  • Ilość prędkości
  • Szerokość 25.5 cm
  • Wysokość 45.7 cm
  • Głębokość 25.5 cm
  • Pojemność pojemnika na sok 0.8 l
  • Kolor szary, czarny, srebrny, czerwony, biały 

Opis

Ta sokowirówka wyciąga jeszcze więcej soku z owoców i warzyw. Czyszczenie trwa zaledwie minutę dzięki przełomowej technologii QUICKClean. Zafunduj sobie codzienną przyjemność picia zdrowego domowego soku! Dużo soku bez zbędnej krzątaniny! Do 2 l soku za jednym razem, przystępne czyszczenie -700 W -QuickClean -2 l, znaczny otwór na produkty Funkcja wstępnego czyszczenia pozwala wypłukać włókna Sokowirówka Philips to pierwsza dostępna na rynku sokowirówka odśrodkowa wyposażona w funkcję wstępnego czyszczenia. Wlewanie wody do urządzenia przy pomocy popychacza sprawia powstawanie swojego rodzaju fontanny płuczącej jego wnętrze, usuwającej wszelkie pozostałości z pokrywy i upraszczającej umycie sitka. Proste sprawdzanie ilości miąższu dzięki krystalicznemu pojemnikowi Wyciskaj sok w prawdziwie interaktywny sposób. Pokrywa i pojemnik na miąższ są przejrzyste, dzięki czemu można cały obserwować proces wyciskania soku. Podczas wyciskania widać także, kiedy pojemnik się zapełni i kiedy należy go opróżnić. Do 2 litrów soku za jednym razem Dzięki progresywnemu systemowi wyciskania soku z technologią QUICKClean ta sokowirówka pozwala uzyskać do 2 litrów soku za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ. Obszerny otwór na produkty pozwala wrzucać je całkowicie (75 mm) szczególnie spory otwór na produkty o szerokości 75 mm umożliwia wyciskanie choćby obszernych owoców i warzyw, takich jak jabłka, marchewki i buraki, bez wcześniejszego cięcia na kawałki. Silnik o znacznej mocy — 700 W Silnik o obszernej mocy 700 W do sprawnego miksowania, mieszania i kruszenia. Technologia QuickClean Sokowirówka Philips została opracowana z myślą o prostym czyszczeniu — w tym celu zastosowano technologię QuickClean. Urządzenie można teraz wyczyścić w ciągu niecałej minuty dzięki wysokopolerowanemu sitku QuickClean, wbudowanemu pojemnikowi na miąższ i gładkim powierzchniom. Sitko QuickClean niemało włókien miąższu niejednokrotnie utyka w sitku, co szczególnie utrudnia jego czyszczenie. Dzięki nowoczesnej technologii QuickClean wszystkie powierzchnie sitka są gładkie, co pozwala na usunięcie włókien przy pomocy zwykłej gąbki kuchennej. Szybki i przystępny montaż wszelkich części Zebranie całego miąższu w jednym miejscu zezwala na jego przystępne likwidowanie Cały miąższ zbiera się tylko w miejscu, w którym powinien się znaleźć — w pojemniku na miąższ sokowirówki marki Philips. Oznacza to, że nie trzeba już wydobywać miąższu z innych części, takich jak pokrywka. Zaokrąglona konstrukcja i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków zapewniają łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika. Gładkie i nietrudne w czyszczeniu powierzchnie Sokowirówka cechuje się zaokrąglonymi kształtami i gładkimi powierzchniami, które usprawniają płukanie urządzenia pod bieżącą wodą....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 3 opinie

+ Dodaj opinie
empi - Wystawiona 6 lat temu
Trudno się odnieść, bo to pierwsze urządzenie w domu, ale bez wątpliwości spełnia wszystkie wymagania
Aurelia - Wystawiona 6 lat temu
Produkt ładnie się prezentujący, nie za duży i za mały, idealny do warunków w małej kuchni. Nie miałam czasu na próbę, bo cieszę się tym sprzętem dopiero 1 dzień, ale firma Philips jeszcze mnie nie zawiodła i mogę śmiało wszystkim sprzęt produkowany polecić w ciemno.
wvaldi - Wystawiona 6 lat temu
Za słabo wyciska sok - a ma 700 W

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.