Philips HR 1855

Philips HR 1855

  • Cena od: 309,49
  • Cena do: 419
  • Oszczędzasz: do 27%
  • Moc: 700
Oferty 1-8 ułożone według:
EUKASA.pl4.4/52,3 tys. opinii
Sokowirówka Philips HR1855/30 Biały

Sokowirówka Philips HR1855/30 Biały

Dostępność sprawdź w sklepieWięcej ofert

341 zł

+ dostawa od 14 zł
  • 20 zł Kurier
  • 10 zł Odbiór osobisty
  • 14 zł Kurier
Przejdź do sklepu

EUKASA.pl

Sokowirówka Philips HR1855/40 Biały/Czerwony

Sokowirówka Philips HR1855/40 Biały/Czerwony

Dostępność sprawdź w sklepie

389 zł

+ dostawa od 14 zł
  • 20 zł Kurier
  • 10 zł Odbiór osobisty
  • 14 zł Kurier
Przejdź do sklepu

EUKASA.pl

Informacje o produkcie

Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Kupując sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia HR 1855 firmy Philips oraz przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Philips HR 1855

Działanie

Sokowirówka jest prosta w obsłudze, a jej mechanizm działania opiera się na sicie z ostrzami, które wirując wyciskają sok z owoców lub warzyw. Następnie wypływa on przez otwory do osobnego pojemnika. Sok z sokowirówki jest klarowny. To główna cecha odróżniająca ją od innych urządzeń do wyciskania soków. Miąższ i cząstki owoców lub warzyw, zostają w urządzeniu w specjalnym pojemniku. Miej na uwadze, że soki z sokowirówki trzeba wypić od razu po przygotowaniu. Po dłuższym czasie tracą one cenne składniki. Do tego pamiętaj, że w urządzeniu tym nie przyrządzisz soku z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych, takich jak kapusta.

Philips HR 1855

Parametry

Zastanawiając się, jaki model sokowirówki wybrać, weź pod uwagę jaką pojemność ma pojemnik na miąższ. Im będzie on większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj mają one 1-3,5 litra pojemności. Sokowirówki zazwyczaj mają moc 150-750 W. Gdy chcesz przyrządzać soki z miękkich warzyw i owoców, wystarczy Ci już urządzenie o mocy 200 W. Jednak w przypadku tych twardych, lepsze będzie urządzenie o większej mocy. Nie zapomnij, że jeśli jest ona większa to poziom hałasu sokowirówki też może wzrosnąć. W urządzeniu Philips HR 1855 moc to 700 W. Zwróć uwagę czy urządzenie posiada regulację prędkości, jeśli planujesz robić soki z warzyw i owoców różnej twardości. Pamiętaj tylko o tym, że zbyt duża prędkość wyciskania może spowodować utratę wartościowych składników. Opisywane urządzenie posiada 1 prędkość.

Podsumowanie

Posiadając sokowirówkę w swojej kuchni możesz codziennie przyrządzać świeże, zdrowe soki dla siebie i swoich bliskich. Wyżej, zostały omówione najważniejsze cechy i parametry tego sprzętu, które mogą pomóc Ci w podjęciu decyzji. Ale nie zapomnij zwrócić także uwagi na wielkość otworu wsadowego czy dodatkowy pojemnik na sok. Wydajność to atut sokowirówek. Szybko możesz przygotować spore ilości soku, co przydaje się np. w trakcie imprezy rodzinnej czy ze znajomymi. Wybierz urządzenie Philips HR 1855, a będziesz codziennie cieszyć się świeżymi koktajlami z owoców lub warzyw.

Dane techniczne

Parametry
Moc 700
Ilość prędkości 1

Opisy produktu Philips HR 1855 udostępniane przez sprzedawców

Mall.pl: Opis Philips HR 1855/30

Sokowirówka Philips HR 1855/30 jest urządzeniem dzięki, któremu przygotujemy poranny sok z jabłek, marchwi oraz innych owoców lub warzyw. Pojemnik zmieści aż do 2 litrów soku, a odpowiednia konstrukcja ułatwi mycie.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie