Manu

Philips HR 1869

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc 700 W
  • Ilość prędkości
  • Pojemność pojemnika na sok 2.5 l

Opis

Pragniesz wprowadzać do swojego jadłospisu więcej świeżych soków z owoców i warzyw? Kupując sokowirówkę, nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale także zyskasz zdrowie. Własnoręcznie zrobione soki posiadają więcej wartości odżywczych i witamin niż te popularne, kupowane w sklepach. Przeanalizuj cechy urządzenia HR 1869 firmy Philips oraz przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Działanie

Sokowirówka jest łatwa w obsłudze, a jej mechanizm działania opiera się na sicie z ostrzami, które wirując wyciskają sok z owoców lub warzyw. Następnie wypływa on przez otwory do osobnego pojemnika. Sok z sokowirówki jest klarowny. To główna cecha odróżniająca ją od innych urządzeń do wyciskania soków. Miąższ i cząstki owoców lub warzyw, zostają w urządzeniu w odpowiednim pojemniku. Miej na uwadze, że soki z sokowirówki trzeba wypić od razu po przygotowaniu. Po dłuższym czasie tracą one cenne składniki. Do tego pamiętaj, że w urządzeniu tym nie przyrządzisz soku z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych, takich jak kapusta.

Parametry

Zastanawiając się, jaki model sokowirówki wybrać, weź pod uwagę jaką pojemność ma pojemnik na miąższ. Im będzie on większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj mają one 1-3,5 litra pojemności. Sokowirówki zazwyczaj mają moc od 150 do 750 W. Gdy chcesz wyciskać soki z miękkich warzyw i owoców, wystarczy Ci już urządzenie o mocy 200 W. Jednak w przypadku tych twardych, lepsze będzie urządzenie o większej mocy. Nie zapomnij, że jeśli jest ona większa to poziom hałasu sokowirówki też może wzrosnąć. W urządzeniu Philips HR 1869 moc to 700 W. Zwróć uwagę czy urządzenie posiada regulację prędkości, jeśli zamierzasz robić soki z warzyw i owoców różnej twardości. Pamiętaj tylko o tym, że zbyt duża prędkość wyciskania może spowodować utratę cennych składników. Opisywane urządzenie posiada 2 prędkości.

Podsumowanie

Mając sokowirówkę w swojej kuchni możesz codziennie robić świeże, zdrowe soki dla siebie i swoich bliskich. Wyżej, zostały omówione najważniejsze cechy i parametry tego urządzenia, które mogą pomóc Ci w podjęciu decyzji. Ale nie zapomnij zwrócić także uwagi na wielkość otworu wsadowego czy dodatkowy pojemnik na sok. Wydajność to atut sokowirówek. Szybko możesz przygotować spore ilości soku, co przydaje się np. w trakcie imprezy rodzinnej czy ze znajomymi. Wybierz urządzenie Philips HR 1869, a będziesz codziennie cieszyć się świeżymi koktajlami z owoców lub warzyw.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 12 opinie

+ Dodaj opinie
lukasz - Wystawiona 3 lata temu
Produkt estetycznie wykonany, pracuje relatywnie cicho, mało soku pozostaje w wyciśniętych resztkach. Można go rozmontować i wymyć w 3 minuty.
mielec - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo szybka dostawa, bardzo bobry kontakt ze sklepem POLECAM.
Mona - Wystawiona 3 lata temu
Rewelacja!!! Mycie to banał:)przedewszystkim zwracałam na to uwagę czytając opinie, sok świetny i dołączona książeczka z przepisami. Warta swojej ceny, szczerze polecam.
mona - Wystawiona 3 lata temu
Rewelacja,cicha, łatwo się myje (aż byłam zdziwiona że to takie proste)Polecam szczerze, warta tej ceny.
kasia - Wystawiona 3 lata temu
Sokowirówka bardzo dobra. Gdybym miała podać jakieś wady to pojemnik na odpadki z wyciśniętych owoców jest słabo widoczny i trudno określić kiedy jest pełny. Poza tym wszystko jest ok, soki są pyszne, elementów do mycia nie jest dużo. Sokowirówka łatwo się składa i rozkłada.Ma wszystko co chciałam żeby miała więc jestem zadowolona.
dariagliwice - Wystawiona 3 lata temu
Mam tą sokowirówkę od jakiś dwóch tygodni. Jestem z niej naprawdę zadowolona, więc polecam innym:)
paula - Wystawiona 3 lata temu
Sokowirówka fantastyczna - przeszła moje oczekiwania :) Pracuje stosunkowo cicho, szybko i dobrze uzyskuje sok. Do tego wygląd bardzo estetyczny i zgrabny. Bardzo dobrze się czyści. POLECAM.
siban - Wystawiona 3 lata temu
Przed zakupem zastanawiałem się czy produkt jest wart swojej ceny, ale już po pierwszym wypróbowaniu mogę potwierdzić że w 100%. Sok jaki otrzymałem z marchwi i jabłek jest wprost aksamitny, z delikatną pianką i nie ma się co łudzić, bo takiego w sklepie nie kupię. Sok z pomarańczy to po prostu niebo w gębie, właściwie powinienem napisać tropiki w gębie, takiego soczku w życiu nie piłem. Sokowirówka bardzo dobrze wyciąga sok z owoców i warzyw, myślałem, że z odpadów da się jeszcze zrobić jakąś surówkę, ale wióry są tak suche i tak dobrze wyciśnięte, że nadają się tylko do wyrzucenia. Z 2kg marchwi i jabłek (koszt ok. 2zł) potrafi zrobić nieco ponad 1 litr soku, a z pomarańczy czy buraków o wiele więcej. Sokowirówka myje się rewelacyjnie, jest bardzo dobrze przemyślana, a jej wygląd jest nowoczesny i przyciąga wzrok. W niedługim czasie kupuję drugą, taką samą dla kogoś z rodziny, bo jest rewelacyjna!
eveline412 - Wystawiona 3 lata temu
super produkt zajmuje mało miejsca
Ania - Wystawiona 3 lata temu
Super sprzęt. Cichy, łatwy w czyszczeniu, daje wspaniały sok.
maj - Wystawiona 3 lata temu
dobry produkt, wysoka cena , nie jest idealny
trebor - Wystawiona 3 lata temu
rewelacyjna, cicha, wydajna