Menu

Philips HR 1922

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Moc 1200 W
  • Ilość prędkości
  • Szerokość 32 cm
  • Wysokość 43.2 cm
  • Głębokość 29.6 cm
  • Pojemność pojemnika na sok 1 l
  • Kolor srebrny, stalowy, czarny, szary 

Opis

CHARAKTERYSTYKA technologia FiberBoost Otwór na produkty 80 mm Do 3 litrów soku Blokada kapania QuickClean proste czyszczenie obfita moc silnika 1200 W Ciche działanie szybki montaż i demontaż POZNAJ SOKOWIRÓWKĘ PHILIPS AVANCE WSZYSTKO, CO najkorzystniejszE Z OWOCÓW I WARZYW technologia FiberBoost — do 50% dodatkowego miąższu Preferujesz przejrzysty orzeźwiający sok, a może gęsty napój z miąższem? Sokowirówka Philips przygotuje skrupulatnie taki sok, jak lubisz, i to przy pomocy jednego przycisku!

Jest to osiągalne dzięki technologii FiberBoost. Ustawienie szybkości i specjalnie zbudowana siatka sprawiają,zawsze uzyskasz sok o wyśmienitej konsystencji. Wyciśnij nawet 50% więcej miąższu z ulubionych owoców!

nad wyraz duży otwór na produkty Nie musisz kroić większości warzyw i owoców przed włożeniem ich do sokowirówki. Obfity otwór wlotu o średnicy 80 mm powoduje, iż większość części bez problemu się do niego zmieści.

Oszczędzasz czas i możesz dużo szybciej radować się pysznym sokiem! Wyciśnij do 3 litrów za jednym razem Uzyskaj choćby 3 litry soku za jednym razem! obszerny pojemnik na miąższ ułatwia wyciskanie pokaźniejszej ilości soku za jednym razem, bez konieczności częstszego opróżniania go z resztek miąższu.

Wyciskaj sok z najtwardszych owoców dzięki wydajnemu silnikowi Silnik o mocy 1200 W bezproblemowo poradzi sobie choćby z najtwardszymi owocami i warzywami. MAKSYMALNA CZYSTOŚĆ W krótkiM CZASIE Funkcja QuickClean.

szybkie czyszczenie urządzenia wystarczy bieżąca woda z kranu, aby wydajnie umyć urządzenie! Zdemontuj komponenty sokowirówki i oczyść je w mgnieniu oka. Minimalistyczna budowa, a także brak ostrych krawędzi powodują, iż wszystkie pozostałości i resztki elementów spłuczesz w kilka chwil.

Funkcja wstępnego czyszczenia. Utrzymanie blatu w czystości Funkcja wstępnego czyszczenia opracowana przez markę Philips pozwala ekspresowo wypłukać sokowirówkę po zakończeniu pracy albo między wyciskaniem rozmaitych soków.

Wlej do urządzenia wodę,przy pomocy popychacza błyskawicznie i wydajnie wyeliminować resztki z sokowirówki. Blokada kapania. Prędkie czyszczenie urządzenia Dzięki zintegrowanej blokadzie kapania możesz w każdej chwili przerwać wyciskanie soku - w tym celu naciśnij spód wylotu soku.

Nie musisz się już martwić kapaniem i zabrudzeniem blatu - blokada kapania pomoże Ci utrzymać porządek. Polerowana powierzchnia sitka. Proste czyszczenie siatki Sitko ma polerowaną powierzchnię, więc bez problemu oczyścisz je z resztek za pomocą zwykłej gąbki kuchennej.

wygodnA I użytecznA WYCISKARKA prędki i nietrudny montaż wszystkich części Dzięki nowoczesnej konstrukcji Sokowirówki, wszystkie jej komponenty montuje się w niezwykle prosty i prędki sposób. Cichsze działanie Sokowirówka jest cicha i mniej wibruje podczas pracy - jest to realne dzięki nowemu silnikowi ograniczającemu poziom hałasu i drgań.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz przygotowywać ulubione soki wcześnie rano...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.