Moje konto  ▾

Profi Cook PC-AE 1000

Producent Profi CookMoc 1000 WIlość prędkości 2 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Conrad.pl

★★★★☆
3851 opinii

Sokowirówki Profi Cook AE1000, 1000 W, Stali szlachetnej, bezpośrednie wypływanie soku

Sokowirówki Profi Cook AE1000, 1000 W, Stali szlachetnej, bezpośrednie wypływanie soku

Dostępność sprawdź w sklepie →

399

Przejdź do sklepu ▸ Conrad.pl

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentProfi Cook
Moc1000 W
Ilość prędkości2

Chcesz się zdrowiej odżywiać i włączyć do swojej diety więcej świeżych owocowych i warzywnych soków? Nie musisz już udawać się do restauracji, kawiarni czy innego bistro, żeby napić się świeżego soku. Gdy kupisz sokowirówkę, będziesz mógł cieszyć się nimi we własnym domu, kiedy tylko nabierzesz ochoty. W poniższym opisie znajdziesz informacje, które pomogą Ci zdecydować, czy sokowirówka Profi Cook PC-AE 1000 będzie dla Ciebie właściwa.

Działanie

Wyciskanie soku w tym prostym urządzeniu, jakim jest sokowirówka, odbywa się poprzez wirujące sita z ostrzami. Natomiast sok, który powstaje, spływa przez lejek do osobnego pojemnika. Sok, który przyrządzisz w sokowirówce charakteryzuje się tym, że jest przejrzysty. Miąższ oraz cząstki owoców lub warzyw zostają w specjalnym pojemniku w urządzeniu. Miej na uwadze, że soki z sokowirówki trzeba wypić od razu po przygotowaniu. Po dłuższym czasie tracą one cenne składniki. Do tego pamiętaj, że w urządzeniu tym nie przyrządzisz soku z malin, jagód, jeżyn czy warzyw liściastych, takich jak sałata.

Parametry

Wybierając sokowirówkę, zwróć uwagę na wielkość pojemnika na miąższ. Im ma on większą pojemność, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Zazwyczaj wynosi ona od 1 do 3,5 l. Sokowirówki posiadają moc od 150 do 750 W. Jeśli chcesz przygotować soki z miękkich owoców lub warzyw, wystarczy Ci urządzenie o mocy 200 W. Do wyciskania twardszych, będziesz potrzebować większej mocy. Jednak miej na uwadze, że poziom hałasu sokowirówki wtedy też może być większy. W sokowirówce PC-AE 1000 firmy Profi Cook moc wynosi 1000 W. Gdy planujesz robić soki z owoców i warzyw rożnej twardości, wybierz urządzenie z regulacją prędkości wyciskania. Miej na uwadze jednak, że duża prędkość może powodować utratę wartościowych składników. Opisywane urządzenie posiada

Podsumowanie

Kupując sokowirówkę zyskujesz możliwość przyrządzania pysznych, zdrowych soków dla siebie i bliskich. W powyższym opisie możesz zapoznać się z parametrami urządzenia, ale miej też na uwadze wielkość otworu wsadowego czy występowanie w zestawie osobnego pojemnika na sok. Sokowirówka to wydajne urządzenie. W krótkim czasie możesz przygotować duże ilości soku. Z Profi Cook PC-AE 1000 zrobisz soki nie tylko do posiłku w zwykły dzień, ale także sprawdzi się ona idealnie w trakcie imprez, np. w leniwe letnie weekendy.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Sokowirówka w porządku, jedyny mankament to brak mocowania pojemnika na odpadki, co przy tarciu twardszych rzeczy (marchew) powoduje rozsypywanie się resztek. ★★★★☆
Maniek
2013-04-15

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.