Manu

Zelmer 476

Cechy produktu

  • Producent Zelmer 
  • Moc 800 W
  • Ilość prędkości
  • Pojemność pojemnika na sok 1 l

Opis

Zmieniasz sposób odżywiania się na bardziej zdrowy i chcesz pić naturalne soki z owoców i warzyw? Świeże soki są bardziej wartościowe niż te w kartonach czy butelkach. Przygotowujesz je od samego początku własnoręcznie i dobrze wiesz co w nich jest. Zaopatrz się w sokowirówkę, a jedyne co będzie trzeba zrobić, aby napić się takiego świeżego soku, to pójście do kuchni i włączenie urządzenia. Spójrz na charakterystykę sokowirówki Zelmer 476 i dokonaj wyboru.

Działanie

Sokowirówka jest łatwym w obsłudze, a także popularnym urządzeniem, które dostaniesz już za mniej niż 100 zł. Wyciska ona soki dzięki wirującemu situ, wyposażonemu w ostrza. Powstały sok, wypływa przez otwory do osobnego pojemnika. Główną cechą sokowirówek jest to, że sok w niej przyrządzony jest klarowny. Wszelkie cząstki owoców i miąższ zostają w urządzeniu. Należy pamiętać, że sok ten, powinno się wypić od razu po przyrządzeniu, gdyż po dłuższym czasie traci on cenne składniki. Dodatkowo, miejmy na uwadze, że w sokowirówce nie zrobimy soku z malin, jagód, jeżyn, czy warzyw liściastych (np. kapusta).

Parametry

Kupując sokowirówkę, warto zwrócić uwagę na pojemność pojemnika na miąższ. Większy będzie można rzadziej opróżniać. W zależności od modelu urządzenia, może mieć on pojemność od 1 do 3,5 litra. Moc w sokowirówkach wynosi od 150 do 750 W. Do przyrządzania soków z miękkich owoców lub warzyw, wystarczy już urządzenie 200 W. Natomiast jeśli chcesz też wyciskać te twardsze, potrzebny Ci będzie sprzęt o większej mocy. Jednak musisz liczyć się wtedy także ze wzrostem hałasu. Urządzenie 476 firmy Zelmer ma moc 800 W. Do wyciskania warzyw i owoców różnej twardości użyteczne będzie urządzenie z możliwością regulacji prędkości. Pamiętaj jednak, że duża prędkość, czyli większa siła wyciskania, może spowodować utratę cennych składników. Urządzenie to posiada 2 prędkości.

Podsumowanie

Sokowirówka jest przydatnym urządzeniem, które pozwoli Ci przygotować pyszne, zdrowe soki z warzyw lub owoców. Ważne cechy tego sprzętu zostały wyżej omówione, aczkolwiek weź pod uwagę także wielkość wsadu oraz to czy do zestawu dołączony jest osobny pojemnik na sok. Zaletą sokowirówek jest wydajność. W krótkim czasie możesz przygotować spore ilości soku. Przyjrzyj się urządzeniu Zelmer 476 i zdecyduj, czy to z jego pomocą chcesz tworzyć koktajle dla siebie i rodziny.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 17 opinii

+ Dodaj opinie
ICtrain - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo mocna sokowirówka! Polecam.
Adam - Wystawiona 3 lata temu
Towar jak najbardziej ok:)
ransome - Wystawiona 3 lata temu
Sokowirówka sprawuje się super. Jest bardzo szybka i wydajna. Głośność nie jest jakaś dobijająca. Pojemnik na odpady jest ogromny, co mi akurat odpowiada, bo robię jednorazowo dużo soku. Świetnie radzi sobie zarówno z małymi kawałkami owoców jak i całymi, np. jabłkami czy twardymi marchewkami. Czyszczenie i montaż nie sprawiają żadnych problemów. No i na koniec elegancki "dizajn". Warto!
grzegorz - Wystawiona 3 lata temu
Produkt OK
plaziuk - Wystawiona 3 lata temu
Sokowirówka działa dobrze, ale producent musiałby pomyśleć o innym połączeniu pojemnika na odpady z korpusem urządzenia. Jeżeli pojemnik nie jest przytrzymywany ręką odpady wydostają się na zewnątrz. Ja poradziłem sobie z tym problemem za pomocą odpowiednio długiej gumki.
orinoo - Wystawiona 3 lata temu
fajny
Halina - Wystawiona 3 lata temu
Sokowirówka warta polecenia . W krótkim czasie można zrobić dużą ilość soku .Porównując ją z moją poprzednią to poprostu rewelacja .Wyciska dosłownie wszystko a suche wióry można wyjąć z pojemnika z wcześniej włożonym workiem foliowym .
Jaro01_2004 - Wystawiona 2 lata temu
W porównaniu z dawnymi sokowirówkami z czasów PRL to "rakieta". Mocna, szybka, ładna, wióry suche, łatwa w obsłudze. Polecam.
lorak21 - Wystawiona 3 lata temu
pozytywna
Ewa - Wystawiona 3 lata temu
Sokowirówka pracuje bez zarzutów , soczek wyciska się bardzo szybko i jest niepowtarzalny.
Grzegorz - Wystawiona 3 lata temu
ładny, mocny silnik, cichy, łątwy w obsłudza poprostu extra
Lu_siek - Wystawiona 3 lata temu
Urządzenie sprawuje się dobrze, efektywnie "wyciska soki" z owoców. Części łatwo się myje.
Lu(ke) - Wystawiona 3 lata temu
Produkt jak najbardziej polecam ,ładnie się prezentuje i jest dobrze wykony.
Ania - Wystawiona 3 lata temu
Jestesmy zadowoleni. Codziennie uzywamy, bez klopotow. Latwo sie myje i sklada.
Chanek - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo dobrze wyciska sok np: jabłka wrzucałem całe owoce bez obierania i wycinania komory nasiennej około 30 kg w kilkanaście minut.Bardzo dobrze poradziła z czarną i czerwoną porzeczką. Burak i marchew też bez problemu.Bardzo estetycznie i solidnie wykonana. Łatwo się składa i myje.
annakop - Wystawiona 3 lata temu
genialny, działa bez zarzutu, codziennie robię soki
JacR - Wystawiona 3 lata temu
Działa rewelacyjnie, w porównaniu do starej sokowirówki z czasów PRL-u to rakieta, nie trzeba co chwilę otwierać i czyścić, odpady są suche, stos jabłek przerobiła w chwilę. Obiektywną ocenę można będzie wydać po paru latach użytkowania. Na razie to jestem bardzo zadowolony.