Menu

Sól do kąpieli - MeineBase - 1500g Jentschura

Cechy produktu

  • Producent P. Jentschura 

Opis

MaineBase to zasadowo-mineralna sól do pielęgnacji ciała i inhalacji o pH 8,5. Właściwości: -odkwasza organizm -odbiera grzybom kwaśne środowisko życia -powoduje przyjemne samonatłuszczanie się skóry -nadaje skórze miły zapach -wspomaga jej regenerację -działa relaksująco Skład: sól morska, naturalne minerały, a także drobno zmielone, wysokoenergetyczne kamienie szlachetne: agat, karneol, cytryn, chryzopraz, chalcedon, szafir, kryształ górski i onyx.

MaineBase na katar i przeziębienie Z naprawdę wielu zastosowań soli MeineBase to wydaje się szczególne. Któż z nas przecież od czasu do czasu nie narzeka na katar lub inne problemy z drogami oddechowymi.

Właśnie w takim przypadku warto sięgnąć po mineralno- zasadową sól dr. Petera Jentschury. Inhalacja to prosta metoda lecznicza, która polega na wdychaniu oparów roztworu gorącej wody i soli MeineBase. Ciepłe powietrze wdychamy nosem, wydychamy zaś ustami.

W czasie wdechu utrzymujmy stosowną odległość od roztworu ponieważ gorące powietrze może nas parzyć. W czasie zabiegu oczy należy mieć zamknięte. Głowę nad miską z roztworem częściowo nakrywamy ręcznikiem Inhalacja trwa od dwóch do trzech minut i powtarzamy ją w zależności od potrzeb dwa lub trzy razy dziennie.

Roztwór potrzebny do przeprowadzenia zabiegu przygotowujemy dodając do 1,5 – 2 litrów wrzącej wody łyżeczkę soli MeineBase. Metoda jest efektywna przy katarze, przeziębieniach, zapaleniu zatok przynosowych, zapaleniu oskrzeli, astmie, katarze siennym i alergiach.

Inhalacja nawilża błony śluzowe, udrażnia nos, a także obniża lepkość śluzu. To wszystko oczyszcza oskrzela i usprawnia oddychanie. Uwagi: -Inhalacji nie przeprowadzamy tuż po posiłku lub w stanie głodu. -Pół godziny po zabiegu powstrzymujemy się od rozmów.

-Po inhalacji nie wychodzimy na dwór Opakowanie: 2750g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.