Menu

Magnetyczny otwieracz Ostre Dzieje łapiący kapsle!

Opis

Uwaga: deski, a także magnetyczny otwieracz spełniają wszelkie wymagania kwalifikacji i są w 100% RĘKODZIEŁEM. Magnetyczny otwieracz wyekwipowany w system magnesów, który z łatwością zamontujesz na lodówkę i złapie Twój kapsel!

rozmiary: wysokość: 22cm, szerokość: 12cm, grubość: 2cm Otwieracz wytworzony z monolitu drewna jesionu. Drewno to cechuje się dużą twardością, nie chłonie zapachów, a także nie wchodzi w reakcje chemiczne z metalem czy cytryną, jak to dzieje się w przypadku innych gatunków, np.

dębu. Nasz magnetyczny otwieracz zdobiony jest wzorami Lichtenberga, co nadaje mu wyjątkowego wyglądu. Charakteru dodają słoje drewna, wyróżnione dzięki wmasowaniu oleju głęboko w strukturę drewna. Dzięki wykończeniu papierem ściernym o dużej gradacji, piękno drewna jest ponadto Do impregnacji używamy certyfikowanego oleju polskiego producenta, które spełnia normy kontaktu z żywnością.

UWAGA: wzór na otwieraczu jest wzorem poglądowym, nie jesteśmy w stanie zrobić dwóch takich samych wzorów – taka natura tego zjawiska.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.