Menu

LG SK10Y

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

nieszablonowe wrażenia kina domowego

eksponujący się równocześnie dźwiękiem, jak i wyglądem soundbar LG SK10Y wytwarza pole dźwiękowe, jak w kinie, zapewniając potężny dźwięk przestrzenny. Zapewnij sobie najkorzystniejszą rozrywkę z wyjątkowej jakości dźwiękiem.

LG współpracuje z MERIDIAN Audio

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem każdego dnia. We współpracy z Meridian, brytyjskim pionierem dźwięku o wysokiej rozdzielczości, LG zagwarantuje unikatowe wrażenia miłośnikom muzyki na całym świecie.

Więcej danych o współpracy LG z MERIDIAN Audio

Przenosi Cię na koncert na żywo

Zanurz się w bogatym dźwięku najwyższej jakości. Soundbar LG SK10Y jest wyposażony w innowacyjne technologie Meridian „Bass and Space" i „Height Elevation", które nieszablonowe wrażenia podczas słuchania muzyki.

Kinowy dźwięk dzięki technologii Dolby Atmos®

Zabierz Dolby Atmos Cinema do swego domu. Soundbar LG SK10Y 5.1.2 dostarcza wciągający dźwięk w jakości Atmos do Twojego domu. Na dodatek ma możliwość regulowania poziomem głośników skierowanych w górę i podłączenia tylnych głośników bezprzewodowych.

Więcej informacji o Dolby Atmos

Możliwość podłączenia głośników bezprzewodowych

Poznaj kinową jakość dźwięku dzięki urządzeniu o liczbie kanałów 7.1.2 i maksymalnej mocy 690 W. Ten soundbar z możliwością rozbudowy może współpracować z dodatkowymi głośnikami bezprzewodowymi (sprzedawany osobno komplet SPK8-S), które mogą pełnić rolę tylnych kanałów systemu przestrzennego.

Dowiedz się więcej o bezprzewodowym głośniku przestrzennym

*Tylne głośniki są podłączone przewodem do załączonego bezprzewodowego odbiornika, który nie jest pokazany na ilustracji.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Muzyka cyfrowa spełnia wymogi audiofilów. Wysokie częstotliwości próbkowania i spora głębia bitowa dokładniejsze odtwarzanie dźwięków i przyjemniejsze doznania słuchowe. Ten Soundbar z dokumentem Hi-Res odtwarza bezstratny dźwięk stereo w jakości do 96 kHz/24-bity.


Dowiedz się więcej o dźwięku o wysokiej rozdzielczości

Współpracuje z Asystentem Google

Możesz odtwarzać muzykę, pomijać ścieżki, a także regulować poziom głośności za pomocą poleceń głosowych. Potrzebujesz tylko dopełniającego urządzenia z zaimplementowanym Asystentem Google, np. Głośnika LG ThinQ.

*Funkcja dostępna, gdy soundbar jest włączony.

zastosowany Chromecast

Bezprzewodowo przesyłaj muzykę do Soundbara z lubianych aplikacji*, takich jak Spotify i Google Play Music. Zastosowany Chromecast współpracuje ze smartfonami, tabletami itp. Ponadto urządzenia z wbudowanym Asystentem Google – jak np. LG ThinQ – mogą przesyłać strumieniowo muzykę do niego i innych sprzętów Chromecast w całym domu.

*sprawdź aktualne informacje u dostawcy treści, ponieważ dostępność usług i produktów w każdej chwili może się zmienić. Wymagane jest połączenie z internetem. Niektóre usługi mogą wymagać wykupienia subskrypcji.

Stylistyka pasująca do telewizora

wytworny wygląd SK10Y idealnie harmonizuje z 65-calowym telewizorem LG i naturalnie wtapia się w innowacyjne wnętrze. Stwórz własną salę kinową za pomocą w pełni zintegrowanego rozwiązania.

Więcej informacji o dobranych elementach

Harmoniczna linia

Jej wytworny wygląd wyśmienicie wpasowuje się w efektowny wygląd postępowego wnętrza.

Przepustowość 4K

Rozdzielczość 4K to nowy standard jakości wideo w strumieniowaniu, odtwarzaniu z dysków i nie tylko. Ten soundbar obsługuje technikę HDCP 2.2, dzięki czemu może zapewnić pełną jakość kina domowego bez utraty jakości obrazu 4K.

Sterowanie pilotem od telewizora

Soundbar LG ma własnego pilota, lecz można nim sterować także przy pomocy pilota od telewizora*.

*Soundbarem LG można także sterować za pomocą pilotów od telewizorów LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba, a także Samsung.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.