Menu

Denon DHT-S514

Cechy produktu

  • Producent Denon 

Opis

System DHT-S514 jest nowoczesnym urządzeniem o jakości HiFi, które dostarcza potężny, dynamiczny dźwięk wyciągający się z dwukanałowego, dwudrożnego soundbara i połączonego bezprzewodowo subwoofera. System ten natychmiast przekształca telewizor z płaskim ekranem w domowe centrum rozrywki do oglądania filmów, grania w gry też odtwarzania muzyki w najwyższej jakości.

System jest wyekwipowany w cyfrowe, analogowe i bezprzewodowe wejścia. Dzięki funkcji Bluetooth z technologią aptX można przesyłać audio strumieniowo w jakości odpowiadającej jakości dźwięku z CD przy wykorzystaniu maszyn bezprzewodowych wyposażonych w Bluetooth, smartfonów czy tabletów.

dodatkowo, technika Denon Virtual Surround proponuje wrażenie pełnego, przestrzennego i wielokanałowego dźwięku kina domowego dzięki dekoderom Dolby Digital i DTS. Przystępne tryby pracy obejmują tryb Dialog, Film, Muzyka i Tryb nocny, który zezwala na oglądanie telewizji późnym wieczorem bez zakłócania spokoju pozostałych domowników....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.