Menu

JBL Bar 5.1

Cechy produktu

  • Producent JBL 

Opis

JBL Bar 5.1

Soundbar JBL Bar 5.1 nadzwyczajnie nadaje się do stworzenia bezprzewodowego 5.1-kanałowego kina domowego o mocy 510 W. Wykorzystane rozwiązania pozwalają poznać wyjątkowych wrażeń dźwiękowych w trakcie oglądania filmów i słuchania muzyki. Soundbar wyposażono w 10-calowy (250 mm) subwoofer, a także trzy wejścia HDMI do przyłączania urządzeń 4K i Bluetooth. Niebanalnym rozwiązaniem są również dwa odłączane bezprzewodowe głośniki przestrzenne działające nawet do 10 godzin na jednym ładowaniu akumulatora. Pozwalają one ponadto uzyskać dźwięk przestrzenny. Filmy, muzyka i gry wideo nigdy jeszcze nie brzmiały tak niesamowicie. A to wszystko dzięki technice Dolby Digital, Dolby Pro Logic II i DTS. Dopełniające udoskonalenie stanowi system JBL SoundShift, który bezzwłoczne przełączanie dźwięku pomiędzy telewizorem a złączem Bluetooth w telefonie komórkowym albo tablecie. Soundbar jest zaprogramowany tak, aby zdalnie współdziałać z telewizorem i sterować wszystkim przy pomocy pilota do telewizora.

Bezprzewodowy subwoofer 10 pozwala delektować się wyśmienitym basem. Wszystko to z ergonomicznego urządzenia proponującego zróżnicowane możliwości ustawienia bez plątaniny przewodów. Do soundbaru muzykę przesyłać można bezprzewodowo przez Bluetooth z dowolnego urządzenia mobilnego, a wspomniana technologia JBL SoundShift momentalne przełączanie dźwięku między telewizorem a telefonem komórkowym lub tabletem. Dzięki 3 wejściom HDMI i 1 wyjściu HDMI (kanał zwrotny audio, ARC) soundbar gwarantuje prawdziwą łączność 4K. Możliwość przystępnego podłączenia urządzenia 4K pozwala w prędki i prosty sposób zmodernizować swój domowy system rozrywki do poziomu Ultra HD.

JBL Bar 5.1 to unikatowy soundbar najnowszej generacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.