Menu

LG SK10Y

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

wyjątkowe wrażenia kina domowego

wyróżniający się jednocześnie dźwiękiem, jak i wyglądem soundbar LG SK10Y wytwarza pole dźwiękowe, jak w kinie, gwarantując potężny dźwięk przestrzenny. Zapewnij sobie najkorzystniejszą rozrywkę z nieszablonowej jakości dźwiękiem.

LG współpracuje z MERIDIAN Audio

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem każdego dnia. We współpracy z Meridian, brytyjskim pionierem dźwięku o wysokiej rozdzielczości, LG zapewnia wyjątkowe wrażenia miłośnikom muzyki na całym świecie.

Więcej danych o współpracy LG z MERIDIAN Audio

Przenosi Cię na koncert na żywo

Zanurz się w bogatym dźwięku najwyższej jakości. Soundbar LG SK10Y jest wyposażony w zaawansowane technologie Meridian „Bass and Space" i „Height Elevation", które unikatowe wrażenia podczas słuchania muzyki.

Kinowy dźwięk dzięki technice Dolby Atmos®

Zabierz Dolby Atmos Cinema do swego domu. Soundbar LG SK10Y 5.1.2 dostarcza wciągający dźwięk w jakości Atmos do Twojego domu. Na dodatek ma możliwość dostosowywania poziomem głośników skierowanych w górę i podłączenia tylnych głośników bezprzewodowych.

Więcej danych o Dolby Atmos

Możliwość podłączenia głośników bezprzewodowych

Poznaj kinową jakość dźwięku dzięki urządzeniu o liczbie kanałów 7.1.2 i maksymalnej mocy 690 W. Ten soundbar z możliwością rozbudowy może współpracować z dodatkowymi głośnikami bezprzewodowymi (sprzedawany osobno komplet SPK8-S), które mogą pełnić rolę tylnych kanałów systemu przestrzennego.

Dowiedz się więcej o bezprzewodowym głośniku przestrzennym

*Tylne głośniki są podłączone kablem do załączonego bezprzewodowego odbiornika, który nie jest pokazany na ilustracji.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Muzyka cyfrowa spełnia wymagania audiofilów. Wysokie częstotliwości próbkowania i duża głębia bitowa staranniejsze odtwarzanie dźwięków i przyjemniejsze doznania słuchowe. Ten Soundbar z certyfikatem Hi-Res odtwarza bezstratny dźwięk stereo w jakości do 96 kHz/24-bity.


Dowiedz się więcej o dźwięku o wysokiej rozdzielczości

Współpracuje z Asystentem Google

Możesz odtwarzać muzykę, pomijać ścieżki oraz regulować poziom głośności przy pomocy poleceń głosowych. Ci trzeba tylko dodatkowego urządzenia z zaimplementowanym Asystentem Google, np. Głośnika LG ThinQ.

*Funkcja dostępna, gdy soundbar jest włączony.

zastosowany Chromecast

Bezprzewodowo przesyłaj muzykę do Soundbara z modnych aplikacji*, takich jak Spotify i Google Play Music. Zastosowany Chromecast współpracuje ze smartfonami, tabletami itp. W dodatku urządzenia z wbudowanym Asystentem Google – jak np. LG ThinQ – mogą przesyłać strumieniowo muzykę do niego i innych urządzeń Chromecast w całym domu.

*przejrzyj aktualne informacje u dostawcy treści, ponieważ dostępność usług i produktów w każdej chwili może się zmienić. Wymagane jest połączenie z internetem. Niektóre usługi mogą wymagać wykupienia subskrypcji.

Stylistyka pasująca do telewizora

wysmakowany wygląd SK10Y genialnie harmonizuje z 65-calowym telewizorem LG i naturalnie wtapia się w postępowe wnętrze. Stwórz własną salę kinową przy pomocy w pełni zintegrowanego rozwiązania.

Więcej danych o dobranych elementach

Harmoniczna linia

Jej wykwintny wygląd nieprzeciętnie wpasowuje się w efektowny aranżacja innowacyjnego wnętrza.

Przepustowość 4K

Rozdzielczość 4K to nowy standard jakości wideo w strumieniowaniu, odtwarzaniu z dysków i nie tylko. Ten soundbar obsługuje technologię HDCP 2.2, dzięki czemu może zapewnić całkowitą jakość kina domowego bez utraty jakości obrazu 4K.

Sterowanie pilotem od telewizora

Soundbar LG ma własnego pilota, ale można nim sterować także za pomocą pilota od telewizora*.

*Soundbarem LG można także sterować za pomocą pilotów od telewizorów LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba, a także Samsung.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.