Menu

Philips HTL1510

Cechy produktu

  • Producent PHILIPS 

Opis

konkretny dźwięk dla Twojego telewizora Soundbar PHILIPS HTL1510B/12 pozwala Ci wzbogacić telewizor o zniewalający dźwięk przy użyciu tylko jednego przewodu. Ten model ma regulację tonów wysokich jak i niskich.

zezwala na nie tylko oglądanie telewizji z wysokiej jakości dźwiękiem,jeszcze możesz podłączyć inne urządzenia za pomocą łączności Bluetooth. Łączność Bezprzewodowa Z modelu PHILIPS HTL1510B/12 możesz korzystać bez konieczności podłączania jakichkolwiek kabli.

Soundbar ma możliwośc łączenia się z innymi urządzeniami przy pomocy Bluetooth. Dzięki temu możesz sparować urządzenie z innymi które posiadają taką możliwość i radować się czystym dźwiękiem. Muzyka z innych źródeł Jeśli chcesz posłuchać muzyki z innego źródła aniżeli telewizor, nasz soundbar PHILIPS HTL1510B/12 daje Ci taką możliwość.

starczy podłączyć laptop, ipad, iphone czy inny odtwarzacz MP3 przy pomocy wejścia audio. W ten sposób możesz radować się dźwiękiem najwyższej jakości który zapewnia soundbar marki Philips. Swobodny montaż To ty zdecyduj gdzie umieścisz soundbar PHILIPS HTL1510B/12.

Ten wszechstronny pakiet daje możliwość umieszczenia go w dowolnym miejsciu: na stojaku, na ścianie czy również na podstawie. Niezależnie od tego w jakim miejscu zostanie umieszczony zawsze działa bez zarzutu i demonstruje się świetnie....

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Misiek - Wystawiona rok temu
500 zł to maksymalna kwota jaką mogłem przeznaczyć na dodatkowe nagłośnienie do telewizora. Philips HTL1510 to najlepsze rozwiązanie w tym przedziale cenowym.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.