Menu

Samsung HW-MS650

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Soundbar SAMSUNG HW-MS650/EN Głębia basów - Distortion Cancelling technika Samsung Distortion Cancelling przewiduje i usuwa zniekształcenia, zanim do nich dojdzie, zapewniając głębsze i staranniejsze basy bez zapotrzebowania przyłączania osobnego subwoofera.

Moc dźwięku - Multi-speaker control Głośniki soundbara, napędzane jedyną w swoim typu technologią, poruszają się synchronicznie, co zagwarantuje jeszcze mocniejsze basy. Realistyczny dźwięk dzięki HD Audio Poczuj się jakbyś był w centrum akcji dzięki niesamowicie realistycznej oprawie dźwiękowej.

Soundbar odtwarza formaty HD Audio zachowujące wysoką jakość i zasobność oryginalnego dźwięku, przez wykorzystanie częstotliwości próbkowania 96 kHz / 24 bit. Stosowne brzmienie w całym pomieszczeniu teraz z każdego miejsca usłyszysz nadzwyczajny dźwięk.

Doświadczaj niesamowitego brzmienia w całym pomieszczeniu za sprawą postępowego głośnika szerokopasmowego. 9 zastosowanych głośników Soundbar obejmuje 9 odrębnych głośników, każdy z dedykowanym wzmacniaczem.

By zapewnić wyraźne i staranne odwzorowanie dźwięku, konfigurację i zestrojenie głośników przeprowadzono w Samsung Audio Lab w Kalifornii. Tryb Smart Sound Sam wybierz tryb dźwięku lub pozwól, aby Soundbar zrobił to za Ciebie.

Urządzenie automatycznie analizuje dźwięk i proponuje najlepszą opcję, nadzwyczajnie dopasowaną do treści. Pełnia wrażeń w rozdzielczości UHD (4K) Samsung QLED TV, odtwarzacz UHD Blu-ray i Soundbar Sound+ to komplet wyśmienity, zepewniający rozrywkę najwyższej jakości.

Dzięki 4K Pass-Through, soundbar przekaże do telewizora obraz z Blu-raya w jakości UHD (4K) i jednocześnie zapewni idealną oprawę dźwiękową. Nauka w służbie dźwięku Inżynierowie z Samsung Audio Lab w Kalifornii przetestowali i dopracowali Soundbary, by zapewnić znakomicie zbalansowany dźwięk, który wypełni całą przestrzeń.

Bezprzewodowe połączenie z TV Bez trudu i plątaniny kabli podłącz soundbar do telewizora Samsung przez Bluetooth lub Wi-Fi. Będziesz mógł natychmiast radować się wszystkimi treściami wzbogaconymi o czysty i solidny dźwięk....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.