Menu

Samsung HW-MS651

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Usłysz każdy detal obrazu
Â
Głębia basów - Distortion Cancelling

technika Samsung Distortion Cancelling przewiduje i eliminuje zniekształcenia, zanim do nich dojdzie, zapewniając głębsze i precyzyjniejsze basy bez zapotrzebowania przyłączania osobnego subwoofera.

Moc dźwięku - Multi-speaker control

Głośniki soundbara, napędzane jedyną w swoim rodzaju technologią, poruszają się synchronicznie, co zapewnia jeszcze mocniejsze basy.

Realistyczny dźwięk dzięki HD Audio

Poczuj się jakbyś był w centrum akcji dzięki niesamowicie realistycznej oprawie dźwiękowej. Soundbar odtwarza formaty HD Audio zachowujące wysoką jakość i dostatek oryginalnego dźwięku, przez wykorzystanie częstotliwości próbkowania 96 kHz / 24 bit.

Â
Â
optymalne brzmienie w całym pomieszczeniu

dzisiaj z każdego miejsca usłyszysz nieprzeciętny dźwięk. Doświadczaj niesamowitego brzmienia w całym pomieszczeniu za sprawą nowoczesnego głośnika szerokopasmowego.

9 wbudowanych głośników

Soundbar obejmuje 9 odrębnych głośników, każdy z dedykowanym wzmacniaczem. By zapewnić wyraźne i staranne odwzorowanie dźwięku, konfigurację i zestrojenie głośników przeprowadzono w Samsung Audio Lab w Kalifornii.

Tryb Smart Sound

Sam wybierz tryb dźwięku albo pozwól, aby Soundbar zrobił to za Ciebie. Urządzenie automatycznie analizuje dźwięk i proponuje najlepszą opcję, świetnie dopasowaną do treści.

Â

Pełnia wrażeń w rozdzielczości UHD (4K)

Samsung QLED TV, odtwarzacz UHD Blu-ray i Soundbar Sound+ to pakiet rewelacyjny, zepewniający rozrywkę najwyższej jakości. Dzięki 4K Pass-Through, soundbar przekaże do telewizora obraz z Blu-raya w jakości UHD (4K) i równocześnie zapewni wspaniałą oprawę dźwiękową.

Â
Â
Â
Nauka w służbie dźwięku

Inżynierowie z Samsung Audio Lab w Kalifornii przetestowali i dopracowali Soundbary, żeby zapewnić genialnie zbalansowany dźwięk, który wypełni całą przestrzeń.

Â
Â
Â
Bezprzewodowe połączenie z TV

Bez trudu i plątaniny kabli podłącz soundbar do telewizora Samsung* poprzez Bluetooth albo Wi-Fi. Będziesz mógł natychmiast radować się wszystkimi treściami wzbogaconymi o czysty i potężny dźwięk.

Â

* Kompatybilność z wybranymi telewizorami Samsung. O szczegóły prosimy pytać w sklepach.

Streaming muzyki

Soundbar Sound+ bez trudu odtworzy Twoje ulubione utwory, strumieniuwane ze smartfona czy tabletu. Starczy wykorzystać Bluetooth lub związać się z Wi-Fi.

Â
Aplikacja Samsung Multiroom

Odtwarzaj ulubione utwory z pamięci telefonu czy z serwisów streamingowych w prędki i wygodny sposób. Dzięki Aplikacji Samsung Multiroom wszystko wynajdziesz w jednym miejscu.

Â
Â
Jeden pilot

Nie potrzebujesz kilku pilotów. Aby włączyć/wyłączyć soundbar, zmienić głośność, a choćby kontrolować efekty dźwiękowe, wystarczy Ci jeden pilot - Smart Control od telewizora Samsung Smart TV.

* Kompatybilność z wybranymi telewizorami Samsung. O szczegóły prosimy pytać w sklepach.

Â
Â
One Mount - bezproblemowe mocowanie

Postaw na prostotę i ład. Przymocuj soundbar bezpośrednio do telewizora za pomocą wieszaka One Mount. Ponadto, użyj jednego kabla zasilania, by podłączyć do prądu oba urządzenia. Koniec z bałaganem!

* Wieszak One Mount (WMN300SB) sprzedawany osobno.

Â
Â
Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny

komplet głośników bezprzewodowych Samsung* pozwoli Ci z łatwością rozbudować domowy system audio bez plątaniny kabli **. Stwórz wielokanałowy system dźwięku przestrzennego podłączając głośniki do Soundbara.

produkt
firma
Kod producenta
HW-MS651/EN
EAN
8806088690582
informacje podstawowe
srebrny
Fizyczne Wyposażenie
Warunki gwarancji
Długość
-
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801172678
Opis:
Gwarancja wykonywana przez serwis autoryzowany producenta

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.