Menu

Sony HT-XF9000

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

gwarantuje kinowy klimat2.1-kanałowa listwa głośnikowa z łącznością ® i systemem Dolby Atmos® / DTS:X™ | HT-XF9000Najważniejsze cechy:niezrównane wrażenie dźwięku przestrzennego dzięki systemowi kanałów 7.1.2Przekazywanie sygnału 4K HDRWzornictwo pasujące do telewizora BRAVIA (kolekcja XF9005)Maksymalnie 7.1.2-kanałowy system emituje dźwięk przestrzenny ze wszystkich kierunkówNasza najnowsza technologia dźwięku przestrzennego, Vertical Surround Engine, umożliwia słuchanie dźwięku w formacie Dolby Atmos bez głośników skierowanych do góry.

Bez względu na typ wnętrza dwa głośniki przednie reprodukują dźwięk „pionowy”, stwarzając wirtualny dźwięk przestrzenny, który otacza Cię z każdej strony.Interpolacja do 7.1.2-kanałowego dźwiękuSystem maksymalnie 7.1.2-kanałowego dźwięku pozwoli Ci odkryć zupełnie inny wymiar filmów.

Nasze zaawansowane cyfrowe przetwarzanie sygnału przekształcają każdy sygnału audio w dźwięk przestrzenny za jednym naciśnięciem przycisku na pilocie.różne tryby dźwięku dobranie go do otoczeniaPięć najróżniejszych trybów dźwięku rozszerza wrażenia z rozrywki.

Aby lepiej wczuć się w film, wybierz Tryb kinowy. Z kolei jeśli chcesz poczuć się jak w akcji, aktywuj tryb Game Studio, który pozostał produkowany przez twórców konsoli PlayStation. Tryb sportowy pozwoli Ci się poczuć jak na trybunach, a Tryb muzyki wyeksponuje szczegóły każdego utworu.

Tryb wiadomości rozszerza wyraźność głosu.nadzwyczajne połączenieNasze studio projektowe stworzyło listwę głośnikową HT-XF9000 i telewizor BRAVIA XF90 w taki sposób, żeby się wzajemnie uzupełniały optycznie, dzięki czemu listwę można umieścić z przodu telewizora.

Co więcej, by uzyskać estetyczny widok, oba urządzenia można dopasować w sposób bezprzewodowy.Oglądaj wszystkie filmy w jakości 4K HDRDzięki przekazywaniu najnowszego sygnału 4K HDR z prędkością 18 GB/s i obsłudze HDCP 2.2 urządzenie HT-XF9000 obsługuje najnowsze formaty kina domowego, w tym Dolby Vision, HDR10 i Hybrid Log Gamma.Łatwość podłączania do wszelkich urządzeńPrzesyłanie sygnałów audio i wideo jednym przewodem do wszelkich urządzeń, w tym telewizora.Jeden przewód HDMI ARCPrzesyłaj dźwięk i steruj informacjami z telewizora przy pomocy jednego przewodu HDMI ARC.Bezprzewodowe połączenie z telewizoremStrumieniowe przesyłanie muzyki dzięki łączności Bluetooth®Przesyłaj strumieniowo z łącznością Bluetooth®Strumieniowe przesyłanie muzyki dzięki łączności Bluetooth®Łączność poprzez USBPodłącz poprzez USB, aby odtwarzać ulubione albumy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.