Menu

Soundbar Creative Stage Air 51MF8355AA000- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent CREATIVE 

Opis

Listwa dźwiękowa Creative Stage Air nieprzeciętnie posiada się pod płaskim monitorem (410 x 78 x 70 mm), a stylowa pokrywa wyśmienicie współgra z wystrojem każdego wnętrza. Wygodne zasilanie poprzez USB pozwala radować się nadzwyczajnym dźwiękiem bez plątaniny kabli i zajmowania cennego miejsca na biurku.

Za sprawą modułu Bluetooth z urządzenia Stage Air można korzystać w sposób bezprzewodowy. Pakiet głośnikowy ma także zastosowany akumulator o czasie pracy do 6 godzin, umożliwiający odtwarzanie muzyki bez korzystania z zewnętrznego źródła zasilania.

Aby posłuchać muzyki, nie trzeba choćby włączać komputera! Gniazdo wejściowe AUX 3,5 mm zapewnia uniwersalną zgodność z analogowymi urządzeniami audio. Listwa dźwiękowa Creative Stage Air może pełnić funkcję samodzielnego odtwarzacza muzyki.

starczy podłączyć pamięć masową do portu USB i rozpocząć odtwarzanie muzyki bez konieczności wykorzystywania innych sprzętów. Przyciski regulacji głośności zaprojektowano z myślą o maksymalnej prostocie obsługi: umieszczono je z boku, dzięki temu sądostępne, a sama obsługa urządzenia jest wyjątkowo wygodna.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.