Menu

Soundbar Creative Stage Air 51MF8355AA000- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent CREATIVE 

Opis

Creative Stage Air to kompaktowa, umieszczana pod monitorem listwa dźwiękowa do komputera, zaprojektowana z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Jej wykwintna i minimalistyczna pokrywa wyśmienicie skomponuje się z dowolną aranżacją każdego biurka.

Listwę dźwiękową Stage Air zaprojektowano z myślą o zapewnieniu niezrównanych wrażeń odsłuchowych. Dodatkowo pozwala ona rozkoszować się muzyką bez plątaniny kabli dzięki możliwości korzystania z zasilania wewnętrznego choćby poprzez 6 godzin.Korzyści: komfortowe zasilanie poprzez USB pozwala radować się genialnym dźwiękiem bez plątaniny kabli i zajmowania cennego miejsca na biurku Creative Stage Air emituje dynamiczny, mocny dźwięk z dwóch specjalnie dostrojonych głośników szerokopasmowych.

w dodatku zaopatrzono go w spory radiator pasywny, który odtwarza imponujące basy bez subwoofera. Wbudowany akumulator o czasie pracy do 6 godzin, umożliwiający odtwarzanie muzyki bez korzystania z zewnętrznego źródła zasilania Gniazdo wejściowe AUX 3,5 mm zapewnia uniwersalną zgodność z analogowymi urządzeniami audio Listwa dźwiękowa Creative Stage Air może pełnić funkcję samodzielnego odtwarzacza muzyki.

starczy podłączyć pamięć masowądo portu USB i rozpocząć odtwarzanie muzyki bez konieczności używania innych sprzętów. Umieszczone z boku przyciski głośności zaprojektowano z myślą o maksymalnej prostocie obsługi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.