Menu

LG SK5

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Soundbar 2.1 o mocy 360W.Korzyści: Delektuj się intensywnymi kinowymi wrażeniami w dowolnym czasie. Soundbar LG SK5 dzięki technice DTS Virtual: X za każdym razem zapewnia wielowymiarowy dźwięk, bez względu na wariant odtwarzanej treści. Możesz radować się szerszym, wyższym i bardziej wciągającym polem akustycznym nawet w trakcie oglądania programów telewizyjnych i meczów. Muzyka cyfrowa spełnia wymagania audiofilów. Wysokie częstotliwości próbkowania i spora głębia bitowa skrupulatniejsze odtwarzanie dźwięków i przyjemniejsze doznania słuchowe. Ten Soundbar z certyfikatem Hi-Res odtwarza bezstratny dźwięk stereo w jakości do 96 kHz/24-bity. Filmy akcji, seriale, sport i muzyka, a choćby wieczorne wiadomości posiadają swoje charakterystyczne brzmienie, więc nie należy ich wszelkich słuchać starannie jednakowo: Funkcja Adaptive Sound Control identyfikuje odtwarzany program i automatycznie dobiera najkorzystniejsze cechy dźwięku. Soundbar LG ma własnego pilota, ale można nim sterować także za pomocą pilota od telewizora. Wytworny i nowoczesny wygląd perfekcyjnie wkomponuje się w Twoje wnętrze.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Ivo - Wystawiona miesiąc temu
Soundbar gra czysto a basu jest wystarczająco dużo, bezproblemowe połączenie po bluetooth. Wirtualny dźwięk DTS:X znacznie poprawia jakość dźwięku. W tej cenie trudno znaleźć coś lepszego. Polecam.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.