Menu

Soundbar MAGNAT SBW 250

Cechy produktu

  • Producent MAGNAT 

Opis

Rozkoszuj się doskonałym, potężnym dźwiękiem swych ulubionych filmów i programów Soundbar z systemem głośników 2.1 rewelacyjnie uzupełni brzmienie telewizora. Uzyskaj autentyczny efekt przestrzenny do filmu, sportu, muzyki i gier.

Wywołaj bogatsze, głębsze dźwięki, które powodują, że masz ochotę jeszcze bardziej uczestniczyć w każdej scenie odgrywanej na ekranie telewizora. Bogaty i intensywny bass Aktywny subwoofer wypełni wnętrze silnym, wibrującym brzmieniem, uwydatniając potężne momenty, jak eksplozje w filmie akcji, czy uderzenie w struny gitary basowej, a dzięki bezprzewodowemu połączeniu z telewizorem ustawimy go w dowolnym miejscu, bez bałaganu i kabli.

Ciesz się bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych sprzętów Nie tylko filmy i programy telewizyjne brzmią lepiej dzięki głośnikowi. Jeszcze muzyka przechowywana w smartfonie, tablecie czy komputerze PC może być odtwarzana przez bezprzewodowe połączenie Bluetooth.

Ciesz się przezroczystym brzmieniem bez obaw o zakłócenia sygnału muzycznego przez inne źródła. Uprość przełączanie i obsługę systemu Wejście i wyjście HDMI pozwala na jednoczesne podłączenie kilku sprzętów.

dzięki czemu głośnik może posłużyć do emisji dźwięku ze wszelkich maszyn podłączonych do telewizora, gwarantując wyższą jakość dźwięku. System wspiera tez HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC), za pośrednictwem którego dźwięk z telewizora jest przesyłany z powrotem do głośnika soundbar.

Przesyłaj dźwięk strumieniowo jakości płyty CD Głośnik jest wyekwipowany w nieszablonową, bezprzewodową technologię Bluetooth aptXandreg; odpowiadającej jakości dźwięku z CD, zapewniającą bogaty, mocny i klarownie czysty dźwięk.

Muzyka przesyłana bezprzewodowo jeszcze nigdy nie brzmiała tak poprawnie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.