Menu

Soundbar TECHNISAT Sonata 1 Czarny

Cechy produktu

  • Producent TECHNISAT 

Opis

Obraz i dźwięk stają się jednością. Istnieje dużo telewizorów, które znakomity obraz, lecz nie posiadają nieprzeciętnej jakości odbioru i dźwięku. Właśnie dla tych telewizorów zaprojektowaliśmy SONATA 1.

Jest to połączenie odbiornika ultra-HD (z idealną technologią odbioru) oraz soundbara (dla uzyskania wysokiej jakości dźwięku). SONATA 1 za każdym razem zapewnia fantastyczną jakość obrazu. Przygotuj się na ultra-ostry obraz na twoim telewizorze, zwłaszcza na ekranie UHD / 4K.

Dzięki potrójnemu TwinTunerowi możesz oglądać telewizję satelitarną, kablową albo naziemną DVB-T2 (HD). Ponadto każdy z sygnałów TV jest podwojony. Dzięki temu możesz na przykład nagrywać jeden program, w trakcie oglądania innego na żywo.

Nie przegapisz ani sekundy swego ulubionego programu, gdy nagrywasz programy telewizyjne, wygodnie na zewnętrznym dysku twardym albo urządzeniu magazynującym USB. Możesz również zatrzymać telewizję na żywo przy pomocy funkcji Timeshift, żeby kontynuować później.

Ciesz się kodowanymi programami telewizyjnymi. Dwa sloty CI + sprytnie umieszczone za boczną klapką pozwalają cieszyć się programami wybranych platform TV. Dodatkowo mamy wbudowane wejście HDMI™, żeby móc podłączyć przystawkę dowolnego dostawcy płatnej TV....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.