Menu

Soundbar TECHNISAT Sonata 1 Czarny

Cechy produktu

  • Producent TECHNISAT 

Opis

Obraz i Dźwięk Stają się Jednością dużo telewizorów zagwarantuje szczególnie wysoką jakość obrazu, ale dźwięk za każdym razem schodzi na drugie miejsce. Dlatego powstał soundbar Technisat Sonata 1, który jest połączeniem odbiornika ultra-hD i soundbara, którego dźwięki podczas oglądania filmów zachwycą każdego.

Poczuj nową jakość w trakcie seansow filmowych dzięki niemieckiej technice. Nieszablonowa Jakość Dźwięku Dźwięk w sounbarze Sonata 1 został opracowany wspólnie z ekspertami dźwięku ELAC. Urządzenie formuje obszerny obraz dźwiękowy z przestrzenną głębią.

solidny wzmacniacz zasila cztery pełnozakresowe głośniki wewnętrzne, które zapewniają bogate i wyraziste brzmienie nawet przy niskim poziomie głośności. Nowy rozmiar Radia SONATA 1 to nie tylko telewizja, lecz też radio i to bez ograniczeń.

Możesz odbierać dziesiątki stacji radiowych poprzez sieć albo cyfrowo DAB+. Żeby odbierać programy telewizyjne i radiowe za pośrednictwem sieci kablowej, konieczna jest umowa z operatorem. Odbiór internetowych stacji radiowych jest możliwa za pośrednictwem portalu ISIOLive.

Inteligentny Dom Soundbar SONATA 1 to nie tylko multimedialne centrum rozrywki. Wraz z opcjonalnie dostępnym Z-Wave-Stick 1, urządzenie staje się centralną jednostką sterującą, w systemie Smart Home. Wielki wyświetlacz telewizora znajdzie nowe zastosowanie jako główny wyświetlacz, na którym będziesz miał na oku działanie składników stwarzających Twój inteligentny dom.

przy pomocy pilota do telewizora możesz prosto kontrolować ustawienia sprzętów. Wygodnie z kanapy przełączysz np. Ekran z bieżącego programu telewizyjnego, bezpośrednio na przegląd inteligentnego domu. W ten prosty sposób wyregulujesz ogrzewanie, wyłączysz światła lub zajrzysz przez kamerę do ogrodu.

Twoja multimedialna biblioteka zawsze pod ręką Pokaż swoim znajomym migawki z Twoich ostatnich wakacji. Wyświetlisz je z pamięci smartfona bezpośrednio na obszernym ekranie telewizora w salonie. Posiadasz linię filmów na dysku sieciowym lub na komputerze? TECHNISAT Sonata 1 może uzyskać do niej dostęp poprzez sieć domową i wyświetlać zawartość na ekranie telewizora.

ISIO Internet ISIO oznacza dostęp do licznych interaktywnych usług internetowych. Jest to dużo treści jak na przykład wideo na żądanie, biblioteki multimedialne lub aplikacjie ISIO, które stanowią ekscytującą alternatywę dla programu telewizyjnego....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.