Menu

Yamaha YSP-2700

Cechy produktu

  • Producent YAMAHA 

Opis

Soundbar YAMAHA YSP-2700 Yamaha MusicCast YSP-2700 to nie jest zwykły soundbar - to innowacyjny cyfrowy projektor dźwięku, który pozwala radować się prawdziwymi efektami przestrzennymi w trakcie oglądania filmów oraz szczególnie naturalnym brzmieniem dźwięku stereo.

MusicCast YSP-2700 wyekwipowany jest w bezprzewodowy subwoofer, który pozwala uzyskać solidne, konkretne brzmienie efektów dźwiękowych i gwarantuje obszerniejszą swobodę przy ustawianiu głośnika. Telewizor, odtwarzacz Blu-Ray albo konsolę możesz prosto podłączyć przy pomocy przewodu HDMI.

ponadto, będąc częścią systemu Yamaha MusicCast, urządzenie może stanowić składnik wielostrefowego nagłośnienia całego domu, bezprzewodowo! Swoją wyjątkowość w produkcji prawdziwego dźwięku przestrzennego MusicCast YSP-2700 zawdzięcza niedoścignionej technice YSP producenta Yamaha: urządzenie wykorzystuje 16 głośników, przy pomocy których kreuje wiązki dźwięku.

Wiązki te odbijając się od ścian i płaskich powierzchni tworzą rzeczywisty dźwięk przestrzenny, biorąc pod uwagę warunki akustyczne pomieszczenia. Te ostatnie mierzy się za pomoca dołączonego do urządzenia mikrofonu kalibracyjnego.

technologia Intellibeam wykona całą konfigurację ustawień za Ciebie, a po kilku minutach YSP-2700 będzie już gotowy do stosowania i nieprzeciętnie dobrany do twoich domowych warunków wytwarzając prawdziwe, domowe kino.

Cyfrowy projektor dźwięku MusicCast YSP-2700 wyróżnia się nie tylko wysoką jakością dźwięku. Dzięki obsłudze systemu multi-room MusicCast model ten pozwala bezprzewodowo przesyłać dźwięk między domowymi urządzeniami audio z rodziny Yamaha MusicCast, a także do sprzętów innych producentów (o ile wyposażone są w łączność Bluetooth).

Soundbar możesz na dodatek obsługiwać przez bezpłatną, polskojęzyczną aplikację MusicCast Controller na systemy Android i iOS. Na YSP-2700 odtworzysz jeszcze muzykę z innowacyjnych źródeł, np. Smartfonu, tabletu lub komputera.

To zasługa zastosowanej łączności Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. Dzięki certyfikacji DLNA łatwo odtworzysz na urządzeniu nagrania udostępnione w domowej sieci (np. Z komputera czy serwera NAS) a dzięki zastosowanym serwisom strumieniowym np.

Spotify uzyskasz dostęp do milionów utworów, tu i teraz. Na dodatek możesz korzystać z tysięcy stacji radiowych dzięki radiu internetowemu. Jeżeli użytkownik preferuje konwencjonalny, przewodowy dostęp do źródeł dźwięku, może skorzystać z licznych wejść audio – optycznego, koncentrycznego i analogowego.

Współpracę z urządzeniami audio-wideo umożliwiają złącza HDMI (3 wej./1 wyj.), obsługujące najnowszy format 4K i kodowanie HDCP2.2. Dzięki wielu trybom Cinema DSP możeszzjednoczyć brzmienie soundbara do odtwarzanego materiału: filmu, muzyki stereo, koncertu i wielu innych.

Urządzenie potrafi również dekodować formaty dźwięku HD Audio. Dodatkowym atutem YSP-2700 jest możliwość zawieszenia soundbara na ścianie, jeśli właśnie tam znajduje...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.