Menu

Nutrex Lipo-6 Black 120caps

Cechy produktu

  • Producent Nutrex 
  • Opakowanie średnie 

Opis

Nutrex Lipo 6 Black 120caps.
  • 5 niesamowicie energicznych składników unicestwiających tkankę tłuszczową,
  • angażuje tkankę tłuszczową do rozkładu przez 3 termogeniki
  • podciąga temperaturę ciała w celu łatwiejszego rozkładu tłuszczu,
  • kapsułki w formie płynnej upraszczają wchłanianie suplementu.

poprzez ostanie lata na rynku pojawiało się sporo zróżnicowanych artykułów których producenci wskazywali na ich ekstremalne działanie i zapewniali sprawność w spalaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej.

W obecnej sytuacji przy nasyceniu rynku spalaczami tłuszczu NUTREX postanowił wspiąć się na kolejny poziom przy projektowaniu mocnego spalacza tłuszczu. Ponad arcytrudne spalacze, ponad ich zadziwiające działanie jakie wskazują producenci. Producent Nutrenx demonstruje zupełnie mową formułę NUTREX LIPO-6 BLACK.

NUTREX LIPO-6 BLACK jest najsilniejszym spalaczem tłuszczu jaki mieliście Państwo widzieć. Korzystając z nowoczesnego laboratorium zjednoczyliśmy ze sobą najefektywniej działające elementy. Spalacz tłuszczu który udało nam się w ten sposób stworzyć przekracza jakiekolwiek granice i wybiega poza obszar działania jego poprzedników. LIPO-6 BLACK atakuje tłuszcz z niebywałą skutecznością gdziekolwiek się odkłada.

NUTREX LIPO-6 BLACK nie da się pomylić z żadnym innym spalaczem ponieważ jedynie LIPO-6 BLACK jest tak silny. Jeżeli osiągnąłeś już wszystko co tylko mogłeś ze swym dotychczasowym spalaczem a chcesz osiągnąć jeszcze obszerniejszą redukcje jesteś świetnym kandydatem do wykorzystania LIPO-6 BLACK na sobie. Ten spalacz jest tak skutecznym i efektownym produktem ponieważ producent zdecydował się o postawienie kolejnego kroku i zawarciu w tym produkcie części które są niewiarygodnie spektakularne w spalaniu tkanki tłuszczowej w taki sposób że sama myśl o tym przeraża.

NUTREX LIPO-6 BLACK jest ostateczną alternatywą ukierunkowaną na pozbycie się nadmiaru tłuszczu. Substancje jakie pozostały zawarte w jednej kapsułce działają wielopoziomowo pomagając w uwolnieniu energii, hamując łaknienie, spalając ostatecznie tkankę tłuszczową. Kapsułki Lipo-6 Black są w formie płynnej co oznacza ulepszone wchłanianie suplementu i ograniczenie zagrożenia negatywnego wpływu na układ pokarmowy.

Skład:

Skład 3 kap.

Nicotinic Acid 98% (NE:19.6mg) 20 mg

Coffea arabica (fruit) 333 mg

Theobroma cacao (seed) 208,5 mg

Coleus Forskohlii 25 mg

Piper nigrum (fruit) 2,5 mg

wykorzystywanie:

3 kapsułki rano na czczo druga porcja około 6 godzin później.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.