Menu

ATEN Przełącznik KVMP USB 3.0 4K HDMI CS1822-AT-G

Cechy produktu

  • Producent ATEN 

Opis

ATEN CS1822
2-portowy przełącznik KVMP USB 3.0 4K HDMI

ATEN CS1822 KVMP nietrudne zarządzanie dwoma komputerami z interfejsem HDMI przy pomocy jednej klawiatury USB, myszy i monitora HDMI. Obsługując najwyższą jakość obrazu do 4K DCI (4096 x 2160 przy 60 Hz), CS1822 optymalizuje pracę wielozadaniową.

Dzięki zastrzeżonej technologii ATEN - Video DynaSync, użytkownicy mogą cieszyć się udoskonaloną rozdzielczością wyświetlacza i szybszym przełączaniem pomiędzy systemami. Co więcej, dostępny jest domyślny tryb EDID, który zapewnia płynne włączanie i wysoką jakość wyświetlania i usuwa problemy z kompatybilnością monitorów.

na dodatek CS1822 jest wyposażony w tryb Audio Mixer, który miesza źródła dźwięku z dwóch dowolnie podłączonych komputerów jako wyjście audio, dzięki czemu użytkownicy nie stracą żadnego ostrzeżenia systemowego, nawet jeśli KVM przełączony jest na inny komputer. Dzięki zastosowanemu koncentratorowi USB 3.1 Gen 1, CS1822 gwarantuje transfer informacji z szybkością do 5 Gb/s, co pozwala na przyspieszenie operacji multimedialnych i przystępne udostępnianie maszyn peryferyjnych USB.

Integrując te nieszablonowe funkcjonalności, CS1822 gwarantuje, przy płynnej obsłudze wielu zadań, wielką przewagę osobom wykonującym prace z zakresu CGI, projektowania graficznego, postprodukcji video, itp.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.