Moje konto
  • Opaski kompresyjne na łydki R2 COMPRESSPORT - Race&Recovery Opaski kompresyjne na łydki R2 COMPRESSPORT - Race&Recovery

Opaski kompresyjne na łydki R2 COMPRESSPORT - Race&Recovery

1 oferta z 1 sklepu

Producent COMPRESSPORT WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentCOMPRESSPORT

COMPRESSPORT® to marka, która na nowo zdefiniowała pojęcie kompresji w sporcie! Produkty kompresyjne szwajcarskiej firmy COMPRESSPORT® to idealne rozwiązanie w każdej dziedzinie sportu - Triathlon, Bieganie, Rower, Piłka Nożna, Fitness Dzięki opaskom kompresyjnym COMPRESSPORT®  R2 wskoczysz na wyższy poziom.

Twoje mięśnie będą się szybciej regenerować, a co za tym idzie -  będziesz szybciej gotowy do ponownego działania! Najważniejszą składową każdej dyscypliny sportowej jest właściwa i szybka regeneracja.

Dzięki odzieży kompresyjnej COMPRESSPORT® proces regeneracji ulega znacznemu przyśpieszeniu. Dodatkowo nosząc opaski kompresyjne COMPRESSPORT® R2 twoje mięśnie nie tylko są lepiej dotlenione, ale narażasz się na znacznie mniejszą ilość kontuzji przeciążeniowych (np.

Shin Splints), czy kurczów podczas uprawiania twojej ulubionej dyscypliny sportowej. Noś swoje opaski kompresyjne COMPRESSPORT® R2 w trakcie i po każdym treningu, aby organizm znacznie szybciej wracał do stanu równowagi.

Opaski kompresyjne COMPRESSPORT® R2 to twój najlepszy partner treningowy, który sprawi, że będziesz mógł czy też mogła trenować więcej, mocniej i dłużej bijąc po drodze kolejne życiówki!   WŁAŚCIWOŚCI: DETOKS Badania potwierdzają usprawnione usuwanie kwasu mlekowego, nagromadzającego się podczas długotrwałego wysiłku.

MNIEJSZE ZMĘCZENIE Minimalizacja wibracji i mikrourazów mięśni pomaga chronić przed bólem i kontuzjami. REGENERACJA Żadnego bólu po wysiłku! Noś opaski COMPRESSPORT® po kąpieli (w domu, w biurze, w samolocie), a Twoja regeneracja ulegnie znacznemu przyspieszeniu.

ULTRA LEKKIE Mokre czy suche opaski COMPRESSPORT® pozostają lekkie i wygodne (nie pochłaniają wody). ULTRA WYTRZYMAŁE Przy standardowym użytkowaniu COMPRESSPORT® są nie do zdarcia! Praktycznie niezniszczalne, R2 mogą być rozciągane wielokrotnie i zawsze odzyskają swój pierwotny kształt.

Opaski R2 są odporne na działanie chloru, potu i soli. Brak stopek sprawia, że są bardzo higieniczne – nie muszą być prane po każdym użyciu, co wydłuża ich żywotność. DESIGN I JAKOŚĆ SZWAJCARSKA FIRMA   DOBÓR ROZMIARU Wybierz rozmiar opasek mierząc obwód łydki w najszerszym miejscu - przed wysiłkiem (np.

rano)   Dlaczego COMPRESSPORT® ? 1) Odzież kompresyjna COMPRESSPORT® to najchętniej wybierana marka przez światowe gwiazdy sportu: m.in. Chrissie Wellington, Olivier Marceu, AG2R La Mondiale z TDF odkryły już dawno prawdziwą kompresję i jej pozytywne efekty dzięki produktom Compressport.

2) COMPRESSPORT® to szwajcarska marka i jakość! Projektowana w Szwajcarii pod okiem sztabu medycznego (skuteczność poparta badaniami klinicznymi) oraz testowana przez czołowych sportowców na świecie. 3) COMPRESSPORT® posiada największą liczbę nagród przyznawanych w testach i recenzjach za najlepsze produkty kompresyjne dedykowane sportowcom.

4) COMPRESSPORT® posiada pionierskie rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających zawodników. 5) Odzież kompresyjna COMPRESSPORT® jest w 100% projektowana i produkowana w Europie. 6) Mniej bóli mięśniowych, szybsza resorpcja mleczanu, mniej kurczów na trasie i kontuzji przeciążeniowych – oto cele, które przyświecały firmie COMPRESSPORT® podczas tworzenia najlepszych na świecie produktów kompresyjnych.

7) Produkty COMPRESSPORT® posiadają 2 letnią gwarancję producenta. Przy normalnym użytkowaniu są nie do zdarcia !    

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.