Menu

Einhell TH-AC 190/6 OF - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Einhell 

Opis

Dzięki mobilnej i kompaktowej sprężarce powietrza TH-AC 190/6 OF marki Einhell można wykonać mnóstwo zadań wymagających sprężonego powietrza w domu, ogrodzie i garażu albo na kempingu. Dzięki zbiornikowi sprężonego powietrza o objętości 6 litrów można pracować nad kilkoma projektami bez konieczności ponownego uruchamiania silnika.

Ze względu na to, że silnik sprężarki powietrza pracuje bez potrzeby smarowania, zatem urządzenie jest bezolejowe i nie wymaga konserwacji, a sprężarkę można bezpiecznie przenosić w każdej pozycji. Ciśnienie pracy sprężarki powietrza TH-AC 190/6 OF można wyregulować w zakresie od 0 do 8 bar przy pomocy reduktora ciśnienia.

Poziom ciśnienia wyświetla manometr. Urządzenie jest zaopatrzone także w szybkozłącze i zawór bezpieczeństwa oraz zaimplementowany uchwyt do przenoszenia upraszczający transport i wygodny uchwyt na przewód. Stopy sprężarki posiadają przyssawki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.