Moje konto
  • Clatronic TDC3527 Clatronic TDC3527
  • Clatronic TDC3527 Clatronic TDC3527

Clatronic TDC3527

5 ofert z 5 sklepów

Producent Clatronic WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Mall.pl

★★★★★
28831 opinii

Clatronic TDC 3527 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Clatronic TDC 3527 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Żelazko parowe Clatronic TDC 3527 to doskonałe urządzenie, pozwalające na proste i szybkie usuwanie zagnieceń z tkanin. Krótki czas nagrzewania gwarantuje możliwość użycia urządzenia po upływie około 45 sekund. Wyposażenie żelazka w 9 dysz parowych zapewnia delikatne wygładzanie tkanin, a możliwość pionowej emisji pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin.

Dostępny od ręki  ✓

MediaMarkt.pl

★★★★★
4000 opinii

Żelazko CLATRONIC TDC 3527

Żelazko CLATRONIC TDC 3527

Żelazko CLATRONIC TDC 3527

Dostępny od ręki  ✓

Saturn

★★★★★
2387 opinii

Żelazko CLATRONIC TDC 3527

Żelazko CLATRONIC TDC 3527

Żelazko CLATRONIC TDC 3527

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentClatronic

Męczy Cię prasowanie? Zauważasz, że podczas zakupów częściej kupujesz niegniotące się ubrania, żeby tylko unikać wykonywania tej czynności? Z odpowiednim żelazkiem zmienisz podejście. Zadbaj o schludny wygląd swoich ubrań z żelazkiem Clatronic TDC3527. Przyjrzyj się jego właściwościom i zdecyduj, czy to ten model stanie się Twoim sprzymierzeńcem w prasowaniu.

Rodzaje żelazek

Trudno jest zdecydować się na odpowiednie żelazko, zwłaszcza, gdy wybór jest zróżnicowany. Najbardziej rozpowszechnionym rodzajem żelazek jest żelazko parowe. Jednak dostępne są również inne typy, np. bezprzewodowe bądź turystyczne. Na podstawie częstotliwości prasowania, dobierz idealne dla siebie.

Właściwości

Nim kupisz żelazko, weź pod uwagę jakie właściwości oraz dodatkowe opcje posiada. Moc oraz regulacja temperatury są podstawowymi cechami, z jakimi trzeba się liczyć przy szukaniu właściwego żelazka. Aczkolwiek wiele z nich posiada również dodatkowe właściwości, które znacznie mogą ułatwić Ci prasowanie, np. różne typy stóp, blokadę kapania czy funkcję automatycznego wyłączania urządzenia. Za ich sprawą nie będziesz martwić się o plamy na garderobie czy ryzyko przypalenia jej. Żelazko z większą mocą szybciej będzie się nagrzewać. Od tego parametru zależą także takie cechy jak: reakcja na zmniejszenie poziomu temperatury, czy wydajność wytwarzania pary. Poziomy temperatur w żelazkach oznaczane są punktami i w większości urządzeń odpowiadają tym samym wartościom. Trzy oznaczenia to temperatura maksymalnie do 200 stopni C. Dwa odpowiadają wartości do 150 stopni, natomiast pojedynczy znak to temperatura do 110 stopni.

Podsumowanie

Bez problemu rozprawisz się z nawet najtrudniejszymi do prasowania ubraniami, jeśli zaopatrzysz się w pewny sprzęt. Żadne wygniecenie nie będzie dla Ciebie kłopotem, a samo urządzenie będzie Ci służyć przez lata. Decydując się na zakup konkretnego urządzenia, zwróć uwagę nie tylko na cenę, ale także na jego funkcje. Spośród wielu modeli, przyjrzyj się żelazku Clatronic TDC3527. Szybko nagrzewająca się stopa oraz solidne wykonanie sprawi, że to właśnie ono będzie najbardziej odpowiednim wyborem dla Ciebie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też