Menu

Auna BC-1 zestaw karaoke Bluetooth baterie rączka USB AUX-In czarny

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Wysoce mobilny polepszacz nastroju! Ten pakiet karaoke wydajnie poprawi samopoczucie w domu i w drodze.Smartfony, tablety i notebooki łączą się z systemem karaoke bezprzewodowo przez Bluetooth. Tablet można także pewnie umieścić korzystając z uchwytu.

Inne opcje podłączeń są dostępne poprze wejście AUX i w postaci dwóch portów USB, jednego z funkcją ładowania. Wyjścia audio pozwalają na podłączenie dodatkowych głośników do zestawu karaoke. 6,3 mm wtyczka jack zezwala na podłączenie 2 mikrofonów, a trzecie 6,5 mm gniazdo - instrumentów muzycznych, np.

gitary. Obsługę sprzętu upraszcza ekran LCD.zestaw karaoke dysponuje mocą wyjściową 15-watów, dzięki temu można go wykorzystywać do nagłaśniania minimalnych i przeciętnych pomieszczeń. Kompaktowe rozmiary, drobna waga zaledwie 1,9 kg i wytrzymały uchwyt do przenoszenia sprawiają, że system karaoke auna BC-1 jest wyjątkowo przenośny.

Zintegrowana bateria zezwala na także zabawę w karaoke podczas podrózy.Łatwy w użytkowaniu i wysoce mobilny pakiet karaoke auna BC-1 dostarczy rozrywki każdemu, niezależnie od wieku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.