Menu

Auna DiscoFever 2.0 zestaw karaoke BT wielobarwne diody LED odtwarzacz CD/CD+G

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Dla wschodzących gwiazd muzycznych i młodych talentów: Kompaktowy komplet karaoke auna DiscoFever 2.0 ma wszystko, co powoduje szybsze bicie serca entuzjastów karaoke. Najpierw podłącz mikrofon dynamiczny, następnie włóż do ładowanego od góry odtwarzacza płytę CD i już możesz rozpocząć pierwszy występ w oprawie kolorowych świateł LED.

Dzięki funkcji Music2Light, wielobarwne, dyskotekowe diody LED poruszają się w rytm muzyki, zamieniając śpiew w tańczące elementy świetlne. CD-player może w dodatku odtwarzać nośniki CD-G, oferując - oprócz doznań dźwiękowych - wyświetlanie tekstów.

Ta opcja działa najlepiej po połączeniu odbiornika telewizyjnego, monitora lub projektora przy pomocy dostarczonego kabla RCA poprzez wyjście wideo i wykorzystywania ich do transmisji obrazu. Za pośrednictwem wyjścia liniowego sygnał audio dociera do mocniejszych systemów hi-fi, wzmacniaczy lub systemów PA.

Ale ten specjalista od karaoke odtwarza także postępowe źródła dźwięku. Dzięki Bluetooth DiscoFever bezusterkowo przesyła utwory ze smartfona albo tabletu, służąc zarazem wygodnym uchwytem na nośniki danych.

Czy to już wszystko, żeby zapewnić wspaniały występ? Niezupełnie: regulowana funkcja echa i balansu nadają głosowi ostateczny charakter, uzupełniany dodatkowo ustawieniami z wykorzystaniem Auto-Voice-Control (A.V.C.).

Wykorzystując efekty świetlne komplet karaoke Bluetooth DiscoFever 2.0 firmy auna pozwala odkryć talenty muzyczne i gwarantuje niezapomniane chwile z karaoke na imprezach i w gronie znajomych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.