Menu

Auna Kara Liquida BT zestaw karaoke szary 2 mikrofony Dazzl LED

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

komplet karaoke auna Kara Liquida BT z dwoma mikrofonami auna Kara Dazzl nada popisom karaoke jeszcze więcej koloru!komplet karaoke Kara Liquida BT producenta auna to optyczna uczta dla oczu. Dzięki kolorowemu oświetleniu LED, a także skocznej fontannie wodnej śpiewanie ulubionych hitów to dzisiaj jeszcze więcej zabawy.

Fontanna zmienia swoją intensywność w zależności od rytmu muzyki. Woda jest podświetlana migającymi diodami LED reagującymi na muzykę. Inne diody LED migają obok głośników.Kolejną atrakcją zestawu karaoke auna Kara Liquida BT stanowi umiejętność kreowania kolorowej oprawy w postaci pokazu świetlnego na ścianie.

W tym celu z tyłu pokrywy umieszczono diody LED, a dzięki przełącznikowi na obudowie, nastrojowe oświetlenie otoczenia można w razie potrzeby wyłączyć.Smartfony, tablety i notebooki łączą się z systemem karaoke auna Kara Liquida BT bezprzewodowo przez Bluetooth.

Urządzenia przenośne można także pewnie umieścić korzystając z uchwytu na pokrywie odtwarzacza CD. Oprócz zwykłych płyt CD odtwarza on także media CD + G, a więc płyty karaoke z napisami. Odtwarzacz CD i port USB obsługują także format MP3.

Port USB posiada też funkcję ładowania, za pośrednictwem której podłączone urządzenia mogą być ładowane bezpośrednio. Jako kolejna opcja podłączenia, np. Dla odtwarzaczy MP3 służy złącze AUX.Do systemu karaoke auna Kara Liquida BT można podłączyć dwa mikrofony.

Głośność wokalu reguluje się przy pomocy kontrolki niezależnie od głośności muzyki. Gdy odtwarzane są płyty karaoke, funkcja A.V.C. Może służyć do zatrzymywania wokalu z płyty CD i odtwarzania go z mikrofonów.

upraszcza to naukę nowych piosenek. W kompaktowym pakiecie karaoke znajdują się jeszcze dwa uchwyty na mikrofony.ponadto istnieje możliwość przekazywania załączonych sygnałów wizyjnych poprzez tylne wyjście wideo do telewizorów, projektorów lub monitorów.

Za pośrednictwem wyjścia liniowego sygnał audio dociera do mocnojszych systemów hi-fi, wzmacniaczy lub aktywnych głośników. Po bokach zestawu karaoke znajdują się uchwyty we wgłębieniu, przy pomocy których zestaw auna Kara Liquida BT można szybko przetransportować.Mikrofon do karaoke auna Kara Dazzl wprowadza kolor do pomieszczenia, gdzie odbywa się party.

Nastrojowe oświetlenie RGB można włączyć za pomocą przełącznika na mikrofonie i uzyskać kolorowe efekty w trybie losowym albo w rytmie wokalu. Barwy zmienne to biały, żółty, niebieski, zielony, fioletowy i czerwony.Wyjątkowo długi, 3-metrowy przewód daje jeszcze pokaźniejszą swobodę ruchów podczas realizowania ulubionych piosenek.

6,3 mm złącze jack sprawia, iż mikrofon do karaoke auna Kara Dazzl jest kompatybilny z popularnymi systemami karaoke i domowymi sprzętami nagłaśniającymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.