Menu

Auna Kara Liquida zestaw do karaoke różowy + Kara Dazzl zestaw mikrofonów LED

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Ten komplet składający się z zestawu do karaoke Kara Liquida firmy auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl producenta auna gwarantuje jeszcze więcej zabawy i barw podczas karaoke!Kara Liquida marki auna należy do nowej generacji zestawów do karaoke i dzięki pokaźnemu zakresowi funkcji, a także wielu atrakcyjnym funkcjom pasuje znakomicie dla wokalistów i fanów muzyki.

Nie zajmuje niemało miejsca i ucieszą się z niegoz całą pewnością dzieci, młodzież i dorośli fani karaoke. Ładowany od góry odtwarzacz CD odtwarza dużo formatów – najmocniej rozpowszechniony format MP3, a także wszystkie standardowe typy płyt CD.

W odróżnieniu od standardowych odtwarzaczy CD odtwarza także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami. Genialne urządzenie na atrakcyjne sesje karaoke.wbudowany głośnik szerokopasmowy służy nie tylko do odtwarzania dźwięku korzystnej jakości.

Jego wielokolorowe diody LED generują atmosferyczne oświetlenie efektowe, które wznosi widocznie jakość zabawy karaoke. Oprócz tego dwie boczne fontanny wodne pompują wodę w takt odtwarzanej muzyki albo sygnału mikrofonowego.

Fontanny wodne podświetlane przez cztery diody LED można w razie zapotrzebowania wyłączyć. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów obrazu poprzez tylne wyjście video do urządzeń zewnętrznych, jak np. Telewizor, rzutnik komputerowy lub monitor.

Sygnał audio przesyłany jest poprzez wyjście liniowe do mocniejszych systemów HiFi, wzmacniaczy albo aktywnych kolumn głośnikowych.Jako prawdziwy zestaw do karaoke Kara Liquida producenta auna dysponuje dwoma znajdującymi się z przodu wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, dostosowywanym efektem Echo i ergonomiczną funkcją A.V.C.

adekwatne mikrofony są zawarte w zakresie dostawy. Lekka obudowie, uchwyt do przenoszenia, a także możliwość zasilania z baterii czynią z zestawu karaoke Kara Liquida producenta auna urządzenie niezbędne dla wokalistów Freestyle, raperów i wszelkich innych osób stawiających na muzyczną rozrywkę.Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl producenta auna impreza karaoke utonie w kolorach.

Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono barwnych efektów w trybie losowym albo w takt muzyki. Oświetlenie zmienia się od koloru białego przez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego.szczególnie długi kabel o długości 3 m gwarantuje swobodę ruchów w trakcie śpiewania swych ulubionych piosenek.

Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl producenta auna jest kompatybilny ze charakterystycznymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.