Menu

Auna Kara Projectura zestaw do karaoke czarny + Kara Dazzl zestaw mikrofonów LED

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Ten pakiet składający się z zestawu do karaoke Kara Projectura producenta auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl marki auna zapewnia jeszcze więcej zabawy i odcieni podczas karaoke!Zabawa w karaoke dla sporych i niewielkich: Maszyna do karaoke Kara Projectura firmy auna zagwarantuje niezapomniane występy wokalne i kolorowe efekty świetlne.

Gwarantowana jest zabawa przez długie godziny, ponieważ dzięki wbudowanemu rzutnikowi dzieci mogą czytać tekst zsynchronizowany z muzyką i doskonalić swój kunszt wokalny. Ta wyrafinowana maszyna do karaoke dysponuje zarówno odtwarzaczem CD ładowanym od przodu, jak i portem USB.

Oprócz typowych typów dysków Kara Projectura marki auna odtwarza także popularny format MP3. Maszyna do karaoke odtwarza także płyty karaoke CD z napisami.Szczególna zaleta: Kara Projectura ma swój własny projektor LCD.

Dzięki niemu można czytać teksty piosenek wyświetlane na ekranie projekcyjnym lub ścianie. Żeby każdy mógł widzieć wyraźnie tekst, soczewkę projektora i ognisko można regulować manualnie albo przez menu.

Jeżeli chcesz podłączyć telewizor, rzutnik komputerowy albo monitor, do przesyłu sygnału można skorzystać ze znajdującego się z tyłu wyjścia video. Poprzez wyjście linowe sygnał audio można przekierować do systemów HiFi, wzmacniaczy albo instalacji nagłośnieniowych.Jako prawdziwy pakiet do karaoke Kara Projectura firmy auna dysponuje dwoma znajdującymi się z przodu wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, dostosowywanym skutkiem Echo i praktyczną funkcją A.V.C.

Głośność obydwu mikrofonów można regulować odrębnie, dzięki temu można stworzyć udany duet. A jeszcze więcej radości ze śpiewania sprawiają wielokolorowe diody LED, które wyczarowują kolorowe show świetlne tańczące w takt muzyki.

Na kolejne urodziny, święta lub jako odmiana dnia codziennego: Maszyna do karaoke 2 w 1 Kara Projectura firmy auna gwarantuje natychmiastową zabawę w karaoke, sprawiając radość śladowym i znacznym gwizdom karaoke.Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl firmy auna impreza karaoke utonie w kolorach.

Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono kolorowych efektów w trybie losowym lub w takt muzyki. Oświetlenie zmienia się od koloru białego przez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego.niezwykle długi kabel o długości 3 m zagwarantuje swobodę ruchów podczas śpiewania swych ulubionych piosenek.

Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl firmy auna jest kompatybilny ze charakterystycznymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.